Yeni Hayat dizisi Perşembe akşamları yayınlanıyor. Dizide eski asker Adem, karısı Nevin ve küçük kızları Ece’yle beraber mutlu ve mütevazi bir hayat sürmektedir. Uzun süredir işsiz olan Adem'in yakın arkadaşı Bekir’in bulduğu iş ile aileye yeni bir hayatın kapılarını aralar. Adem'in tek yapması gereken, zengin ve saygın bir iş adamı olan Timur'un genç karısı Yasemin'i korumaktır. Dizide Adem'in ailesiyle taşındığı Timur'un villası izleyenlerin dikkatini çekti.

Kanal D pandemi döneminde başlaması beklenirken mecburi ertelemeye maruz kanal Yeni Hayat dizisini izleyicisi ile buluşturdu. Başrollerini Serkan Çayoğlu ile Melisa Aslı Pamuk'un aldığı Yeni Hayat dizisinde Timur karakerine ait olan villa dikkat çekiyor. Peki Yeni Hayat Timur'un villası gerçekte nerede ve kimin?

Kanal D'nin Yeni Dizisi Yeni Hayat'ta Timur'un Evi Gerçekte Nerede?

Kanal D'de ekrana gelen Yeni Hayat dizisinde senaryoda Timur'un evi olarak geçen ve çekimleri yapılan yer Kocaeli Darıca'da Bayramoğlu’da Faruk Yalçın’a ait bir villa.  Darıca’da bulunan bu lüks villa dizi için özel olarak kiralandı.

Kanal D'nin Yeni Dizisi Yeni Hayat'ta Timur'un Evi Gerçekte Nerede?