Hava Durumu

Karanlık işler peşinde koşan Aydınlık Gazetesi Şırnak’tan elini çek!

İftirayla, yalan dolanla üyemize saldıran, karanlık işler peşinde koşan Aydınlık Gazetesi yöneticilerine uyarıda bulunuyoruz: Şırnak’tan, üyelerimizden elinizi çekin!

Haber Giriş Tarihi: 20.10.2022 16:41
Haber Güncellenme Tarihi: 20.10.2022 17:41
https://www.kamuajans.com/
Karanlık işler peşinde koşan Aydınlık Gazetesi Şırnak’tan elini çek!

Olmayan bir dilekçe üzerinden söz konusu gazete tarafından iftiraya uğrayan Şırnak Üniversitesi’nden Dr. Öğr. Üyesi Veysel Tahiroğlu’nu ziyaret ederek, kendisinin yalnız olmadığını, yanında olduğumuzu ve olmaya devam edeceğimizi ifade ettik.

Mezkûr gazetede 18/10/2022 tarihinde yayımlanan, asılsız olduğu kendilerine ifade edilmesine rağmen iftirada sınır tanımadıkları için gözlerini karartmış bir şekilde kara propaganda yaparak üyemizi yıpratmaya çalışan kirli emellere karşı hep hakkın, hukukun yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz.

İddia edilen dilekçenin rektörlük kayıtlarında söz konusu olmadığı açıklanmasına rağmen iftirasından vazgeçmeyen, amacı bağcı dövmek olan yayın organının şehrimizden de üyelerimizden de elini çekmesini bir defa daha hatırlatıyoruz.

Değerli bir bilim insanı olan üyemiz Veysel Tahiroğlu’nun hukukunun korunması için elimizden gelen her şeyi yapacağız ve adli sürecin takipçisi olacağız.

Abdullah Çatı

Eğitim-Bir-Sen Şırnak Şube Başkanı

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar

Bunlar da ilginizi çekebilir

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.