İzmir'de üniversite öğrencisi olan Yunus Gezer (25), arkasından 'kimse beni sevmedi' dediği mektubu bırakarak intihar etti.

İzmir'de üniversite öğrencisi olan Yunus Gezer (25) mektup bırakarak canına kıydı.

Aslen Aydın'ın Efeler ilçesinden olan Yunus Gezer'in intihar edeceği ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Ekiplerin yaptığı incelemede Gezer’in hayatını kaybettiği belirlendi.

Elektronik sertifika sayısı 6 milyonu geçti Elektronik sertifika sayısı 6 milyonu geçti

Kendi el yazısıyla kaleme aldığı öğrenilen mektubu sosyal medya hesabından paylaşan Yunus Gezer, “Bu bir intihar mektubudur. Öncellikle sorumlusu asla bir kişi değildir. Herkestir. Bunun böyle olmasını istemezdim. Çok denedim gerçekten çok denedim ama yıllardır başaramadım. Kimse beni sevmedi. Sevgiden başka bir şey istemedim. Herkes bir avuç sevgiyi esirgedi benden. Sakın bunun bir anda alınmış bir karar olduğunu düşünmeyin. Hayattaki son ümidim 3 Ocak Pazartesi tükendi. Ümidimi çalanları bir avuç sevgiyi benden esirgeyenleri asla affetmeyeceğim. Tekrar belirtmek istiyorum. Herhangi bir uyuşturucu veya alkol etkisinde değilim. Tamamen hür irademle aldım bu kararı. Arkamdan sakın zaten psikolojisi bozuktu demeyin, gayet yerinde. Hakkımı kimseye helal etmiyorum. Kimse de bana etmesin. Umarım ölümüm hayatımdan daha değerli olur" ifadelerini kullandı.” (Aydın Kulis)