İyi Günde Kötü Günde 6. bölüm yayınlandı. Star’da yayınlanan İyi Günde Kötü Günde dizisinde Elçin Sangu, Ozan Dolunay ve Yasemin Allen, Şenay Gürler, Derya Alabora, Nergis Kumbasar, Hakan Salınmış, Sinan Albayrak gibi isimler rol alıyor. Yapımına O3 Medya’nın imza attığı Star Tv'nin dizisi İyi Günde Kötü Günde, Nikah masasında terk edildiği adamın düğününü organize etmek zorunda kalan Leyla’nın hikayesini anlatıyor.

Asgari ücret 4. toplantı ne zaman, ayın kaçında? Asgari ücret ne zaman belli olacak, kaç toplantıda belli oluyor? Asgari ücret 4. toplantı ne zaman, ayın kaçında? Asgari ücret ne zaman belli olacak, kaç toplantıda belli oluyor?
İyi Günde Kötü Günde 6. bölümle final yaptı. Star Tv'de ekrana gelen İyi Günde Kötü Günde dizisinin yönetmenliğini Barış Erçetin üstlenirken, senaryosunu Pelin Karamehmetoğlu ve Aksel Bonfil’in birlikte kaleme alıyor. İyi Günde Kötü Günde 6. bölüm (final) izleme linki haberimizde.

İyi Günde Kötü Günde 6. Bölüm Özet: Leyla işini aksattığı için Aslıhan tarafından kovulur. Sarp, Londra’ya gitmeden önce Leyla’ya son bir iyilik yapmak ister: Onun işe geri alınmasını sağlamak. Sarp, gitmek için hazırdır. Ancak aklını karıştıran tek bir soru vardır. Londra’ya dönüp Melisa ile hayatına devam mı etmelidir, yoksa İstanbul’da kalıp her şeye rağmen hayatının aşkı Leyla’nın kalbini mi kazanmaya çalışmalıdır? İyi Günde Kötü Günde 5. Bölüm İzle!

Star'ın Yeni Dizisi İyi Günde Kötü Günde

İyi Günde Kötü Günde 5. Bölüm Özet: Sarp, Melisa’yı da alıp Londra’ya dönmeye karar verir. Leyla bu haberi öğrenince karışık duygular hisseder. Acaba bu haber onu mutlu mu etmiştir mutsuz mu? Sarp bir süre ıssız bir koyda inzivaya çekilir. Leyla kendini Sarp’ın yanında bulur. İkili birlikte herkesten uzak bir gün geçirirler. İyi Günde Kötü Günde 5. Bölüm İzle!

İyi Günde Kötü Günde 4. Bölüm Özet: Leyla, Sarp’ın sahte iş teklifi oyununu ortaya çıkartmıştır. Artık eskisinden de güçlü ve kararlıdır. Sırf Sarp’a inat Melisa ile onlara yeryüzünün gördüğü en güzel düğünü yapacaktır. Sarp da Leyla’nın bu hamlesine karşılık vermekte geç kalmaz. Leyla’nın gitmeme kararıyla, Sarp’ta Melisa ile birbirlerine ne kadar aşık olduklarını gösterme planı yapar. Sarp’ın annesi Perihan, Leyla’yı nereden tanıdığını anlamaya çalışmaktadır. Bu yüzden devamlı Leyla ile görüşmek ister. Sarp her seferinde bir bahane bulup ikiliyi bir araya getirmemeye çalışır. Bu bahanelerden biri de tadım yapmak için hep beraber üniversiteden arkadaşı Ediz’in bağ evine gitmektir. Leyla, Sarp ve Melisa başlarına ne geleceklerini bilmeden bağ evine doğru bir yolculuğa çıkarlar. İyi Günde Kötü Günde 4. Bölüm İzle!

İyi Günde Kötü Günde Konusu ve Oyuncu Kadrosu

İyi Günde Kötü Günde, Nikah masasında terk edildiği adamın düğününü organize etmek zorunda kalan Leyla’nın izlemeye doyamayacağınız sımsıcak hikayesini renkli bir anlatımla ekrana taşıyacak. Başrollerinde; Elçin Sangu, Ozan Dolunay ve Yasemin Allen’in yer aldığı İyi Günde Kötü Günde dizisinde Şenay Gürler, Derya Alabora, Nergis Kumbasar, Hakan Salınmış, Sinan Albayrak, gibi usta isimleri aynı projede buluşturuyor. Ayrıca dizinin oyuncu kadrosunda; Ali Yağcı, Deniz Işın ve Tugay Erdoğan gibi ünlü isimler de yer alıyor.

Yeni başlangıçlar, baş döndürücü bir aşk ve evliliğe giden hayaller… Peki tüm bu planlar kaderin beklenmedik hamlesi ile alt üst olursa? Leyla, Sarp ve Melisa’nın birbirine düğümlenen ilişkilerini izlerken kahkahalarınızı tutamayacak, sürpriz ve eğlence dolu bu sıcak hikayenin bağımlısı olacaksınız.

Elçin Sangu yeni dizisinden bir kareyi sosyal medya hesabınndan "İçimizde kelebekler uçuşarak başladık" notuyla paylaştı.