Düzce'nin Gölyaka ilçesinde meydana gelen 5.9 büyüklüğünde İstanbul dahil birçok ilde hissedildi. Vatandaşlarda korku ve endişeye yol açan deprem sonrasında bazı illerde okullar tatil ilan edildi. Veliler "İstanbul'da okullar tatil mi" sorusuna yanıt ararken, konu hakkında herhangi bir duyuru yapılmadığı için bugün İstanbul'da eğitime devam edilecek.

Sabaha karşı saat 04.08’te meydana gelen deprem Düzce ve çevre illerde hissedildi. Korku dolu anların ardından eğitime birçok şehirde ara verildi. İstanbul’da eğitim gören öğrencilerin velileri de 23 Kasım Çarşamba günü İstanbul’da okullar tatil mi merak ediyor.

İSTANBUL’DA OKULLAR TATİL Mİ?

İstanbul Valiliği’nden İstanbul’da okulların tatil olduğuna dair bir açıklama yapılmadı. Bugün İstanbul’da eğitime devam edilecek.

Sabah Yazarı Engin Ardıç Öğretmenlere: Havaları yavaş yavaş söndü Sabah Yazarı Engin Ardıç Öğretmenlere: Havaları yavaş yavaş söndü

ÜÇ ŞEHİRDE EĞİTİME ARA VERİLDİ

Depremden etkilenen ve artçı sarsıntıların sürdüğü Düzce, Bolu ve Sakaryada da eğitime bir gün ara verildi. Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi bugün yapılması planlanan vize sınavları deprem nedeniyle ertelendi.

sozcu