Kamuajans.com - 2017 Nisan ayı enflasyon rakamlarının açıklanmasının ardından, Türkiye Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk önemli açıklamalarda bulundu. İsmail Koncuk'un açıklamalarından 2017 Nisan ayı enflasyon rakamlarına tepkili olduğu anlaşılıyordu.

Kamuajans.com - Aylık enflasyon %1.31, Aralık ayından bu yana ise %5.71, memur ve emekliye verilen zam %3, fark %2.71 oldu diyen Türkiye Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, ''Yüzde 3'e imza atanlar sevinsin!'' diyerek tepkisini ortaya koydu.

Her şeyde olduğu gibi sendikacılıkta da öngörünün şart olduğunu dile getiren İsmail Koncuk, burnunun ucunu göremeyenlerin bu işi yapmaya devam ettiğinde memurların her işinin zora gireceğinden bahsetti.

''Tarihi TİS imzalıyoruz'' diyerek hezimete imza atanların yüzünün dahi kızarmadığını ifade eden İsmail Koncuk, dertlerinin memur olmadığını koltuk olduğunu, bunların ise memura vereceği hiç birşey olmadığını söyledi.

İSMAİL KONCUK'UN AÇIKLAMALARI

Aylık enflasyon %1.31, Aralık ayından bu yana ise %5.71, memur ve emekliye verilen zam %3, fark %2.71 oldu.Yüzde 3'e imza atanlar sevinsin!

Her şeyde olduğu gibi sendikacılıkta da öngörü şart, burnunun ucunu göremeyenler bu işi yaparsa memurların her işi zora girecektir.

Tarihi TİS imzalıyoruz diyerek hezimete imza atanların yüzü dahi kızarmıyor, dertleri memur değil koltuk olanların memura vereceği yoktur.

KamuAjans.com - Özel Haber