kamuajans.com - Çekmeköy Rahmi Mihriban Bedestenci İlkokulu öğrencilerinin yılsonu sergisi 30 Mayıs 2019 tarihinde okul bahçesinde gerçekleşti.

Eylül semineri Okulda Mı olacak Online mi? Bakan Özer'den Eylül Semineri açıklaması Eylül semineri Okulda Mı olacak Online mi? Bakan Özer'den Eylül Semineri açıklaması
kamuajans.com - Sergide sınıfların yıl içi yaptığı çalışmalarla beraber: değişik etwininng projelerinin ürünleri de sergilendi. Masal ağacı, Sağlıcakla Kal, Hayal Gücünün Mimarı Sensin, Doğada Yalnız Sen mi Varsın? Trace, Democracy and Children etwinning proje sergileri oldukça yoğun ilgi gördü. Öğrencilerin pandomim, ritim gösterisi ve işaret dili gösterileri izleyicilerden tam not aldı.

Şenlik havasında geçen sergide palyaçolar öğrencilerin yüzlerini boyadı. Doyasıya eğlenen çocuklar okul bahçesinde toplu resim yaptı ayrıca pandonim ve ritm gösterileri gerçekleştirdi.

Sandalye kapmaca, halat çekme ve yumurta taşıma gibi eğlenceli aktivitelerin olduğu organizasyona Çekmeköy Kaymakamı Adem Arslan’da katılarak, öğrenci ve öğretmenleri çalışmalarından dolayı tebrik etmiştir.

Eğlenceli anların yaşandığı ve örnek ürünlerin sergilendiği çalışmaların, okul geleneği haline gelerek her yıl yapılması planlanmaktadır.