TÜBİTAK SAGE İŞKUR Aracılığıyla Başvuruları Alınan Personel Alımı Mülakat Listesini Açıkladı

TÜBİTAK SAGE İŞKUR Aracılığıyla Başvuruları Alınan Personel Alımı Mülakat Listesini Açıkladı

Tübitak Sage, İŞKUR aracılığı ile personel alımı yapacağını duyurdu. Kurumdan yapılan açıklamaya göre İŞKUR mülakata girmeye hak kazanan işçi listelerini kuruma gönderdi. Mülakata davet edilen Tübitak işçi adaylarının listesi yayınlandı.

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK), Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü bünyesine alınacak olan işçiler için mülakat listesi yayınlandı. Mart ayının başında İŞKUR aracılığıyla alınan başvurularda kabul edilen adaylar 20 Mayıs 2020'de mülakata tabi tutulacak. Gerekli bilgilendirmeler Tübitak Sage internet sitesi üzerinden açıklandı.<br />

<br />

<strong>İŞKUR Aracılığıyla Personel Alımı Mülakat Duyurusu<br />

</strong><br />

TÜBİTAK Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü tarafından yapılan açıklamada: ''Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesinde 02-06 Mart 2019 tarihleri arasında yayımlanan iş ilanlarımıza yapılan başvurular neticesinde listeler İŞKUR tarafından Kurumumuza gönderilmiştir.'' denildi.

<br />

Açıklamada, elektronik posta yoluyla belge talep edilen ve gönderilen belgelere göre istenilen koşulları sağladığı belirlenen adayların mülakata davet edildiği ifade edildi. Mülakatlar 20 Mayıs 2020 tarihinde gerçekleştirilecek. Tübitak Sage işçi adaylarından, mülakata gelirken talep edilen listenin başında sıralanan belgelerini de yanlarında bulundurmaları isteniyor. <br />

<br />

(Mülakata gelirken doldurularak getirilmesi gereken Güvenlik Soruşturması Formunu indirmek için <a href="http://www.sage.tubitak.gov.tr/sites/images/sage/guvenlik_sorusturmasi_formu.doc">tıklayınız</a>.)

<br />

Mülakata çağrılan işçi adayları listesi <strong><a href="http://www.sage.tubitak.gov.tr/sites/images/sage/listeler.pdf">tıklayınız</a></strong>.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.