Hava Durumu

Kocaeli Üniversitesi 102 Sözleşmeli Personel Alım Süreci! Kocaeli Üniversitesi Personel Alımı (Hemşire, Sağlık Teknikeri) Başvuru Sonuçları!

Son dakika yayınlanan Kocaeli Üniversitesi sağlık personeli alımı için bazı branşlarda KPSS şartı aranırken bazıların da ise KPPS şartı aranmamaktadır. Bir çok farklı kadrodan yapılacak alımlar için basvuru.kocaeli.edu.tr internet adresinden (online olarak) başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. basvuru.kocaeli.edu.tr linki, Kocaeli Üniversitesi personel alımı başvuru şartları ayrıntıları haberimizde.

Haber Giriş Tarihi: 02.11.2021 19:01
Haber Güncellenme Tarihi: 02.11.2021 21:01
https://www.kamuajans.com/
Kocaeli Üniversitesi 102 Sözleşmeli Personel Alım Süreci! Kocaeli Üniversitesi Personel Alımı (Hemşire, Sağlık Teknikeri) Başvuru Sonuçları!

Kocaeli Üniversitesi personel alımı başvuru sonuçları için sabırsız bekleyiş sürüyor. Kocaeli Üniversitesi Rektörlüğü Hemşire, laborant, Röntgen Teknisyeni, Sağlık Teknikeri, Uçak Kontrol ve Bakım Makinisti, ve diğer Sağlık Personeli alımları için ilan yayınladı. 8 Mart itibari ile başlayan başvurular sona erdi. İşte, Kocaeli Üniversitesi Rektörlüğü personel istihdamı başvuru sonuç detayları ve hemşire maaşı, laborant maaşı...

Kocaeli Üniversitesi Sağlık personeli alımları başvuruları sona erdi. Bir çok yurttaşın başvuru yaptığı Kocaeli Üniversitesi personel alımı başvuru sonuçları merakla beklenmekte. Sağlık personeli ve diğer branş alımları için sonuçlar açıklanır açıklanmaz haberimizde yer alacak.

Not: Adaylar Personel Başvuru Sisteminden Başvuru numaraları ile tamamladıkları başvurularının akıbetini takip edebilirler.

Kocaeli Üniversitesi personel alımı için başvuru tarihleri 08.03.2021 - 22.03.2021

Kocaeli Üniversitesi personel alımı başvuru sonuçlarının ilan edileceği internet adresi  http://www.kocaeli.edu.tr/duyurular.php 

Kocaeli Üniversitesi Personel Alımı Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Başvuru sonuçlarının yakın zamanda ilan edilmesi bekleniyor.

Kocaeli Üniversitesi Personel Alımı Başvuru KPSS Şartı!

2020 KPSS (B) grubu sınavlardan lisans mezunları için KPSSP3, Önlisans mezunları için KPSSP93, lise mezunları için KPSSP94 puanı esas alınacaktır. KPSS puan sıralamasıyla atanmaya hak kazanıp göreve başlatılacak olanlar, istihdam edilecekleri birimlerde aynı sınıftaki diğer personelin tabi olduğu çalışma saat ve usulüne tabi olarak çalışacaklardır.

Başvuru Tarihi ve Başvuru Yeri!

Adayların, ilanın Resmi Gazetede yayımlandığı tarihten itibaren (8 Mart) 15 gün içinde basvuru.kocaeli.edu.tr internet adresinden online olarak başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Şahsen ve posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuru süresinin son günü resmi tatil gününe rastlaması halinde takip eden iş günü saat 23:59’a kadar müracaat kabul edilecektir. Süresinde yapılamayan veya sistemde meydana gelen gecikmeler sebebiyle geç yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Başvuruların Değerlendirilmesi ve Başvuru Sonuçları!

Değerlendirmeler (Uçak Kontrol ve Bakım Makinisti hariç) KPSS puan sıralamasıyla yapılacak olup, KPSS puanlarının eşit olması durumunda diploma tarihi itibariyle mezuniyet tarihi önce olan, bunun da aynı olması halinde doğum tarihi önce olan adaya öncelik tanınır. Asil adaylardan başvuru olmadığı takdirde veya aranan şartları taşımadığı tespit edilenlerin yerine yedek adaylardan atama yapılacaktır.

Atanmaya hak kazanan adayların isim listeleri, işe başlamaları için gerekli evraklar ile evrakların teslim edileceği yer ve zamanı www.kocaeli.edu.tr/duyurular.php adresinden ilan edilecektir. Bu ilan atanmaya hak kazanan adaylar için tebliğ mahiyetinde olup, ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Genel Şartlar!

- Başvuru yapacak adaylarda, öğrenimle ilgili koşullar ile 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48'ınci maddesindeki aşağıda belirtilen Genel Şartlar aranır.

- Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak

- Taksirli suçlar hariç olmak üzere; affa veya zaman aşımına uğramış yahut para cezasına çevrilmiş veya ertelenmiş, hükümlülüklerine ilişkin kayıtları adli sicilden çıkarılmış olsa bile, bir cürümden hükümlü bulunmamak veya soruşturma altında olmamak.

Kadro No, Unvanı Adet Aranan Nitelikler ve  Bütçe Giderleri

-Hemşire* 58 Hemşirelik Bölümü lisans programından mezun olmak. Özel Bütçe
-Hemşire* 34 Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik Bölümünden mezun olmak. Özel Bütçe
-Laborant 1 Tıbbi Laboratuvar Bölümü veya Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Bölümü önlisans programından mezun olmak. (Gastroentereloji ve Hepatoloji Enstitüsünde görevlendirilmek üzere) Özel Bütçe
-Röntgen Teknisyeni 3 Radyoloji Bölümü veya Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Bölümü Önlisans programından mezun olmak. (Bir adedi Gastroentereloji ve Hepatoloji Enstitüsünde görevlendirilmek üzere) Özel Bütçe
-Sağlık Teknikeri 1 Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Bölümü önlisans programından mezun olup, Endoskopi görüntüleme sistemlerinde kullanılan monitör, cihaz kontrol ünitesi, soğuk ışık kaynağı vb. cihazlarla bunlara bağlı bilgisayar, dökümantasyon ve arşivleme üniteleri, medikal görüntü aktarımı, görüntü sistemleri ve formatları konusunda en az 2 yıl deneyimli olmak, belgelendirmek kaydıyla Endoskopi sistemleri konusunda teknik eğitim sertifikasına sahip olmak. Özel Bütçe

Online Başvuruda Sisteme Eklenmesi Gereken Belgeler

1- 1 adet fotoğraf
2- Başvuru formu
3- 2020 KPSS sonuç belgesi fotokopisi.
4- Nüfus cüzdan fotokopisi.
5- Diplomanın önlü arkalı fotokopisi veya E-devletten alınan barkodlu mezuniyet belgesi
6- Erkek adaylar için askerlik durumunu gösterir belge.
7- Adli sicl kaydı örneği
8- Uçak Kontrol ve Bakım Makinisti için lisans mezuniyet puanı belirtir belge
9- Başvurulan unvanda eğitim belgesi, sertifika veya çalışma belgesi istenmiş ise fotokopisi

Hemşire Maaşı 2021'de Ne Kadar Oldu?

2021 yılı itibari ile 5/1 hemşire maaşı 5.465 liradan 5.868 liraya yükseldi.

Laborant Maaşı 2021

Laborant maaşı yaklaşık olarak 2.970 tl 

Bunlar da ilginizi çekebilir

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.