Hava Durumu

İŞKUR'da ÇAYKUR İşçi Alımı 2021 Başvuru Şartları ve Tarihleri! Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü 500 İşçi (Personel) Alımı Başvuru Sonuçları!

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü 500 geçici işçi alımı yapacağını duyurdu. Rize, Trabzon, Artvin, Giresun illerine istihdam sağlanacak olan yaş çay fabrikalarında çalışmak isteyen adaylar, ÇAYKUR işçi (personel) alımı şartları ve başvuru koşulları ile alakalı merak ettikleri soruların yanıtlarını aramaya başladı. Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü işçi alımı 2021 başvuru sonuçları ne zaman başlayacak ve ÇAYKUR iş başvurusu ayrıntıları...

Haber Giriş Tarihi: 02.11.2021 19:00
Haber Güncellenme Tarihi: 02.11.2021 21:00
https://www.kamuajans.com/
İŞKUR'da ÇAYKUR İşçi Alımı 2021 Başvuru Şartları ve Tarihleri! Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü 500 İşçi (Personel) Alımı Başvuru Sonuçları!

ÇAYKUR Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü İŞKUR üzerinde yapacağı 500 (geçici/mevsimlik) işçi alımı başvuruları sona erdi. 26 Mart'ta son bulan başvurular ardından yapılacak sonuç duyurusu önem arzetmekte. Yapılan açıklamalar ÇAYKUR işçi alımı kurasının da Çaykur işçi alımı başvurusu sonrasında resmen başlayacağı yönünde. İşte, ÇAYKUR işçi alımı başvuru sonuç süreci ve Çaykur işçi alım başvurusunu tamamlayan adaylar için önemli detaylar...

ÇAYKUR işçi alımı 2021 başvuru şartları haberimizde yer alırken, beden işçisi, çay eksperi olarak yapılan alımlar için başvuru sonuçları ve hangi illerde alım yapılacağı konuları da başvuru şartları kadar önem arzetmekte. ÇAYKUR beden işçisi statüsünde başvuru yapacak yurtttaşlar için en az ilkokul mezunu ve erkek olma şartı aranırken, çay eksperi olarak görev yapacak kişilerde KPSS önlisanstan en az 60 puan alması şartı gözetilmekte. 200 çay eksperi ve 300 beden işçisi ÇAYKUR işçi alımı 2021, Çaykur işçi alım başvurusu ve ayrıntılar haberimizde.

ÇAYKUR İşçi Alımı Kura Çekimi Ne Zaman?

Talep sonrası işe alınacak işçiler noter kurasıyla seçilecektir. Öncelikliler de dahil olmak üzere talep şartlarına uygun tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve yedek personel ÇAYKUR tarafından doğrudan kurayla belirleneceğinden 15.05.2018 Salı  günü saat 13:30 da Rize Yenişehir Kapalı Spor salonunda Noter huzurunda kura çekilişi yapılacak olup, 05.06.2018 tarihinde Rize İline Bağlı Çaykur Fındıklı Çay Fabrikasında görev başı yapacaklardır.

*ÇAYKUR İşçi Alımı 2021 Başvuru Sonuçları Ne Zaman?

Başvurular 22-26 Mart 2021 tarihleri arasında alındı. Öte yandan ÇAYKUR'un 100 eski hükümlü ve engelli işçi alımı da yapacağı öğrenildi. Çaykur işçi alımı başvuru sonuçları gelir gelmez haberimizde yer alacak.

ÇAYKUR İşçi Alımı Başvuru Nasıl Yapılıyor?

İlana başvuruda bulunacak olan adaylar İŞKUR üzerinden giriş yaparak başvuruda bulunabilir.

Çaykur işçi başvurusu nereden ve nasıl yapılır sorularının yanıtı olan;

İŞKUR giriş linki!

İŞKUR GİRİŞ

*ÇARKUR'da Hangi Şehirlere ve Kadrolara Alım Yapılacak?

-Rize’deki fabrikalara 355

-Mevsimlik işçinin Trabzon’daki fabrikalara 92

-Artvin’deki fabrikalar için 45,

-Giresun’daki fabrika için ise 8 mevsimlik işçi alımı yapılacak.

**RİZE ÇAYKUR işçi alımı

-Rize’deki çay fabrikaları için 210 beden işçisi ve 145 çay eksperi alımı yapılacak.

**TRABZON ÇAYKUR işçi alımı

-Trabzon’daki çay fabrikaları için 60 beden işçisi ve 32 çay eksperi alımı

**ARTVİN ÇAYKUR işçi alımı

-Artvin ilindeki fabrikalar için 25 beden işçisi ve 20 çay eksperi  alınacak.

**GİRESUN ÇAYKUR işçi alımı

-Giresun’daki çay fabrikası için ise 5 beden işçisi ve 3 çay eksperi alımı.

-Açıklamada çay eksperliği için ikamet şartı aranmayacağı öğrenildi.

ÇAYKUR İşçi Alımı Başvuru 2021 ilan listesi ve alım sayıları!

Bunlar da ilginizi çekebilir

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.