Ege Üniversitesi Temizlik, Güvenlik, Bakım Onarım Personeli Alımı Kura Sonuçları

Ege Üniversitesi Temizlik, Güvenlik, Bakım Onarım Personeli Alımı Kura Sonuçları

Ege Üniversitesi 24-28 Şubat tarihleri arasında İŞKUR üzerinden başvuruları alarak temizlik, güvenlik ve bakım onarım hizmetleri için işçi alımı yapacak. Ege Üniversitesi söz konusu kadrolar için yapacağı alımlar için çeşitli şartlar yayınladı ve başvurular alındı. Detayları haber içeriğimizde bulabilirsiniz.

Ege Üniversitesi İş-Kur üzerinden 15 Sürekli işçi alımı yapacak. Sürekli işçi kadroları ve başvuru şartları İŞKUR internet sitesinden yayınlanacak olup şartları uyan adayların başvuruları 24.02.2020-28.02.2020 tarihleri arasında İŞKUR İl Müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden yapıldı ve kura çekimi gerçekleştirildi.<br />

<br />

<strong>Sürekli İşçi Alımı Kura Sonucu</strong><br />

<br />

Ege Üniversitesinde çalıştırılmak üzere 4857 sayılı İş Kanunu ile ''Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik'' uyarınca Üniversitemiz sürekli işçi alımı ilanına başvuru yapanların noter huzurunda kura işlemleri tamamlanmıştır.

<br />

<strong>Öncelikli adayların ve kura sonucu belirlenen asil adayların 11.03.2020 - 16.03.2020 tarihleri arasında aşağıda belirtilen belgeleri Rektörlüğümüz Personel Daire Başkanlığına teslim etmesi gerekmektedir.</strong>

<br />

Öncelikli adaylar ile kura sonucu belirlenen asil adaylardan 16.03.2020 tarihine kadar belgelerini getirmeyen veya eksik getiren adaylar sözlü sınava katılma hakkını kaybedecektir. Bunların yerine sırasına göre yedek adaylardan gerekli belgeler istenecek olup yedek adaylardan belge istenildiği takdirde yeniden ilan edilecektir.

<br />

Öncelikli adaylar ile kura seçimi sonucu belirlenen asil adaylar sözlü sınava alınacaktır. Sözlü sınav yeri ve tarihi Üniversitemiz internet sitesinde (www.ege.edu.tr) ilan edilecek olup ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.

<br />

<a href="https://ege.edu.tr/files/ege.edu.tr/icerik/AsilveoncelikliKuraSonucuilani.pdf"><strong>Sözlü Sınava katılmaya hak kazanan asil ve öncelikli adayların listesi</strong></a>

<br />

<a href="https://ege.edu.tr/files/ege.edu.tr/icerik/YedekAdaylarKuraSonucu.pdf"><strong>Kura sonucu belirlenen yedek adayların listesi</strong></a>

<br />

Sözlü sınava katılacak adayların 11.03.2020 – 16.03.2020 tarihlerinde Rektörlüğümüz Personel Daire Başkanlığına teslim etmesi gereken belgeler.

<br />

1-     Sürekli işçi başvuru formu

<br />

2-     Öğrenim belgesi fotokopisi

<br />

3-     Adli Sicil Kaydı ( Cumhuriyet Savcılığından veya e-devlet şifresi ile www.turkiye.gov.tr adresinden alınacak, adli sicil kaydı bulunanların adli sicil kaydı ile mahkeme kararı istenecektir.)

<br />

4-     Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

<br />

5-     Fotoğraf 1 adet

<br />

6-     Askerlik Durum Belgesi (terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir)

<br />

7-     İkametgâh belgesi (Nüfus Müdürlüğünden veya e-devlet şifresi ile www.turkiye.gov.tr adresinden alınacak)

<br />

8- Güvenlik Görevlisi: 5188 sayılı kanun gereği özel güvenlik temel eğitimini başarı ile tamamladığına dair geçerli güvenlik belgesi.

<br />

9- ‘’Elektrikçi (Genel)’’, ‘’Isıtma ve Sıhhi Tesisat’’, ‘’Fayans, Seramik ve Karo Döşemecisi’’ meslekleri: başvuru yapılan meslek kolu için meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun olduğuna dair mezuniyet belgesi veya Milli Eğitim Bakanlığından onaylı sertifika veya meslek koluna ait alanda ustalık veya kalfalık belgesi.

<br />

10- Terörle mücadelede üstün başarılarından dolayı komutanlarınca verilen başarı belgesi (öncelikli adaylar için)

<br />

11- Daha önce kamu ve kuruluşunda sürekli işçi olarak çalıştığına dair belge (öncelikli adaylar için)<br />

<br />

KamuAjans.com

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.