Kayseride Başlayıp Tüm Türkiyede Geçerli Olan Avantajlı Yakıt Protokolü İmzalandı.

Eğitim çalışanlarımız Aytemiz Vaay mobil uygulamasını indirip uygulama içerisinden EGITIM kodunu girerek, her akaryakıt alışverişlerinde %3e varan yakıt indiriminden anında yararlanabilecekler.

Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. Firması İle Müdürlüğümüz Arasında İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan Teltik, Aytemiz / Tufan Zor Akaryakıt Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Tufan Zor ve Aytemiz Petrol Bölge Müdürü Murat Uğur Ulaş tarafından imzalanan Avantajlı Yakıt Protokolü kapsamında tüm Millî Eğitim çalışanları, AYTEMİZin anlaşmalı istasyonlarından yapacakları ürün alımlarında Enerji Piyasası Düzenleme Kurumuna (EPDK) bildirdiği fiyatlar üzerinden %3e varan indirim avantajından yararlanacak.

Avantajdan faydalanabilmek için, Aytemiz mobil aplikasyonun içinde yer alan "vaay" alanından kayıt yapılmalı, bilgiler eksiksiz olarak doldurulmalıdır. Kaydı tamamlanan müşteri Aytemiz tarafından gönderilen uygulama şifresi ve telefon numarası ile Aytemiz Mobil Uygulamasına giriş yapmalı ve Kayseri İl Millî Eğitim Müdürlüğüne özel kodu katılım kodu giriniz alanına bir kez girmesi yeterli olacaktır.

MEB Bakan Yardımcısı Osman Sezgin, Hediye’yi Bilir Mi? MEB Bakan Yardımcısı Osman Sezgin, Hediye’yi Bilir Mi?

Avantajın tanımlaması için üyeler tarafından kullanılacak kod "eğitim" olarak belirlenmiştir.