Devlet Personel Başkanlığı üzerinden sözleşmeli personel alım ilanları yayınlanmaya devam ediyor. DPB sözleşmeli personel alım ilanlarına başvuru yapmak için ilana has şartlara sahip olmak gerekmektedir. Çeşitli kadrolar için yapılan sözleşmeli personel istihdam şekilleri haberimizde...

Devlet Personel Başkanlığı resmi sitesinde yayınlanan ilanlara göre çeşitli kurum ve kurluşlar sözleşmeli personel alımları gerçekleştiriyor. Çeşitli il ve ilçe belediyeleri ile üniversiteler ve diğer bazı kuruluşlarca talep edilen sözleşmeli personel alımları için başvuru tarihleri ve ilanlara ulaşabileceğiniz bağlantıları haberimizde sizlerle paylaşıyoruz.

Haber ayrıntılarımızda çeşitli üniversitelere ve belediyelere ait devletin resmi kamu iş ilanları yayınlanan devlet memuru, kamu personeli, sürekli veya geçici işçi ilanlarını görebilirsiniz.

ALIM YAPACAK KURULUŞLAR VE KONTENJANLAR (İlan detaylarına ulaşmak için ilgili ilanın başlığına tıklayabilirsiniz! Başvuru tarihleri ilanların yanlarında yazmaktadır.)

Kilis Elbeyli Belediye Başkanlığı Memur Alım İlanı: İlanda belirtilen başvuru belgelerini, 15.02.2021 ile 22.02.2021 tarihleri (mesai günlerinde saat 09.30-16.30 arasında) Hürriyet Mahallesi Okul caddesi N0.2 Elbeyli –KİLİS adresindeki Elbeyli Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir. İlan detayları için tıklayınız.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Eri Alım İlanı: Başvurular 15/02/2021 tarihinden 19/02/2021 tarihi mesai bitimine kadar imzalı Başvuru Formu ve istenilen diğer belgeler ile birlikte, Belediyemiz sağlık personeli gözetiminde boy ve kilo ölçümünü yapmak üzere Elazığ Yolu Yenişehir Mahallesi Yenişehir/Diyarbakır adresinde bulunan Ali Emiri Toplantı Salonuna şahsen müracaat ederek başvuru sürecini tamamlayacaklardır. İlan için tıklayınız

Büyükçekmece Belediye Zabıta Memuru Alım İlanı: 08/02/2021-10/02/2021 tarihleri arasında saat 16:00’a kadar (mesai günlerinde saat 10:00-16:00 arasında) Fatih Mah. Şehremini Cad. No:1 Büyükçekmece Belediyesi Hizmet Binası Büyükçekmece/İSTANBUL adresindeki Büyükçekmece Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne elden teslim etmeleri gerekmektedir. İlan için tıklayınız!

Dokuz Eylül Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli Alım İlanı: Müracaatlar, ilanın resmi gazetede yayımlandığı günü (31 ARALIK) izleyen 15 gün içinde (mesai bitimine kadar) Hastanemiz İnsan Kaynakları Birimine şahsen başvuru şeklinde yapılacaktır. Posta yolu ile yapılan müracaatlar kesinlikle kabul edilmeyecektir. İlan için tıklayınız.

Boğaziçi Üniversitesi Sözleşmeli Bilişim Personeli Alım İlanı: Başvurular, 04/01/2021 ile 18/01/2021 tarihleri arasında “Sözleşmeli Bilişim Personeli Başvuru” Linkindeki (http://apps2.boun.edu.tr/sozlesmeli-bilisim-personel) bilgiler doldurularak, kamuajans'ta yer alan bilgiye göre, 18/01/2021 tarihi 17:00’a kadar yapılacaktır (ilan başvuru tarihinden sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir). İlan için tıklayınız.

Akın Akınözü nasıl keşfedildi? İlk kez açıkladı... Akın Akınözü nasıl keşfedildi? İlk kez açıkladı...

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı: İlan Başlama Tarihi: 31.12.2020 Son Başvuru Tarihi: 14.01.2021 Başvuru Yeri: Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı! İlan için tıklayınız!