Bağdat'ta bugün görüntüleri ortaya çıkan bir olay adeta kan dondurdu. Söz konusu görüntüde bir kadın iki küçük çocuğunu köprüden aşağıya dicle nehrine atıyor. Güvenlik kameralarından tespit edilen vicdansız annenin görüntüleri ülkeyi ayağa kaldırdı.

AÖF Sınav sonuçları açıklandı.AÖF Sınav Sonuçları Sorgulama AÖF Sınav sonuçları açıklandı.AÖF Sınav Sonuçları Sorgulama
Irak'ın başkenti Bağdat'ta meydana gelen olayda bir kadın, birisi 1 diğeri 3 yaşında olduğu açıklanan 2 küçük çocuğunu Dicle nehrine atıyor. Soğukkanlı bir şekilde etrafına bakınarak nehrin üstündeki köprüye gelen kadın, etrafında bakındıktan sonra çocuklarını teker teker aşağıya atığ hızla oradan uzaklaşıyor.

Irak'ta güvenlik güçleri kameralardan kadını tespit edip yakalarken, çocukları kurtarmak için güvenlik görevlileri seferber oldu. Bütün çabalara rağmen iki çocuk boğularak hayatlarını kaybetti.Gözaltına alınan annenin basına yansıyan ifadesine göre, boşandığı eşinden intikam almak için böyle bir şey yaptığını anlattı. 3 ay önce boşandığını ve çocuklarının velayetinin babalarına verildiğini söyleyen vizdansız kadın, çocuklarını her zaman göremediğini ve babalarının da bunu yaşaması için çocukları nehre attığını söyledi.