Hizmetçiler dizisinin son olarak 3. bölümü ekrana geldi. Fabrika Yapım'ın yapımcılığı altında çekilen Hizmetçiler dizisinin yönetmenliğini Metin Balekoğlu yapıyor. Meksika’nın meşhur dizisi Ellas son La Alegria Del Hogar'ın Türkiye uyarlaması olan Hizmetçiler'in yeni bölüm fragmanları ve son bölüm özetleri haberimizde...

Hizmetçiler dizisinin yapımcısı Fabrika Film’in açıklaması: “Koronavirüs nedeniyle ekibimizin ve ailelerinin sağlığını gözeterek çekimlerine ara verdiğimiz “Hizmetçiler” dizimiz için mücbir sebepler yüzünden final kararı aldığımızı üzülerek belirtmek isteriz. Projemiz için emeğini ortaya koyan tüm paydaşlarımıza, oyuncularımıza, teknik ekibimize ve bu zamana kadar gösterdiğiniz ilgi ve destekler için siz sevgili seyircilerimize gönülden teşekkür ederiz. Yeni projelerde görüşmek dileğiyle…”

Hizmetçiler 3. Bölüm: 
Aras evindeki telefonun Ela’da olduğunu öğrenir. Ela’nın yaptığı açıklama Aras’ı ikna etmez. Ondan şüphelenmeye başlayan Aras bir yandan da Derin’in izini sürer. Gülseren’in kendisini işten çıkarmayı düşündüğünü duyan Ela onun güvenini kazanmak ve evde kalmak için hızlıca bir plan yapar.  Derin’in telefonunda bulduğu görüntüleri kullanır. Evindeki telefonun Derin’e ait olduğunu öğrenen Aras Ela’yla yüzleşmeye gider.

Hizmetçiler Dizisinin Konusu

Küçük bir kasabada kendi halinde yaşayan Ela’nın hayatı İstanbul’un ünlü ailelerinden Atahanlıların torunlarının kaçırılmasıyla bir günde tümden değişir. Onu lüks bir sitenin kapısına getiren gerçeğin peşinden sürüklenirken hayat ona bu kez bambaşka bir oyun oynar. Adına Cennet Konakları denen bu lüks sitede artık bir hizmetçidir. Birbirinden farklı zengin hayatları tanıdıkça herkesin gerçek yüzlerini de görmeye başlar. Üstelik tıpkı zenginler gibi onların evlerinde çalışan hizmetçilerin de sırları vardır. Saklanan sırların ucu Atahanlıların kayıp hizmetçisine dayandığında Ela burada yaşayan hiç kimsenin masum olmadığını anlar. Hacer, Atiye ve Çiçek de yaşananların birer parçasıdır.  Çünkü bu sitede hizmetçiler sadece evleri değil, patronlarının sakladığı “kirli” çamaşırları da temizlemektedir. İşin aslı Cennet Konakları’nda hiçbir şey göründüğü gibi değildir.

Hizmetçiler Dizi Oyuncuları ve Rolleri

Deniz Baysal Yurtcu - Ela Sönmez
Algı Eke - Atiye Kulaksız
Selen Domaç - Hacer Tuna
Aleyna Solaker - Çiçek Tuna
Yiğit Kirazcı - Aras Atahanlı
Seçkin Özdemir - Yiğit Atahanlı
Ayşenil Şamlıoğlu - Nimet Atahanlı
Gamze Karaduman - Demet Atahanlı
Nilay Erdönmez - Gülseren Atahanlı
Neslihan Arslan - Neslihan Gülkaya
Hazal Benli - Aslı Coşkun
Servet Pandur - Belkıs Sipahioğlu
Cansu Fırıncı - Yaşar Tuna
Ali İl - Alper Coşkun