Zengin Olmak İsteyen Bu Kitapları Okuyor!

Zengin Olmak İsteyen Bu Kitapları Okuyor!

Zengin Olmak İsteyen Bu Kitapları Okuyor!

Zengin Olmak İsteyen Bu Kitapları Okuyor!

Zengin olmak ister misiniz? Öyleyse dünyada zengin olmak İsteyenlerin okuduğu bu kitapları okuyun. Paranızı etkili şekilde kullanabilmek, yatırım yapabilmek, yeni fırsatları keşfedebilmek, kârınıza kâr katabilmek için yazılmış üç kitabı sizin için derledik. Zenginlik olmak için yetenek eee birazda şans gerekiyor. Yeteneğinizi geliştirmek finans konusunda doğru karar verebilmek istiyorsanız bu kitaplar size göre…

  1. Girişimci İşletme- Michael E. Gerber

Dünyaya bir numaralı küçük işletme gurusu olarak nam salan Michael E. Gerber bu kitabında harika bir fikir nasıl başarılı işletmeye dönüştürülür inceliklerini anlatıyor.

  1. Milyoner Gayrimenkul Danışmanı- Dave Janks

Amerika’nın en çok satanlar listesinde de yer alan bu kitap yatırım için adım adım neler yapmanız gerektiğini anlatıyor.

  1. Zengin Baba Yoksul Baba- Robert Kiyosaki

Aktif yatırımların düzenli maaştan çok daha fazla kazandıracağını merkeze alan kitap yatırımın inceliklerini, varlık biriktirmenin yollarını okuyucusuyla paylaşıyor.

Kamuajans.com / Özel Haber

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.