Motorine zam geliyor! Daha yeni indirim gelen motorine şimdi de zam geliyor...

Motorine zam geliyor! Daha yeni indirim gelen motorine şimdi de zam geliyor...

Motorine gelen hatrı sayılır miktarda indirim biraz olsun halkı rahatlatmıştı ancak bu kez bir zam haberi geldi. Bu gece yarısından itibaren motorinin litre fiyatına 81 kuruş zam bekleniyor...

Motorine gelen hatrı sayılır miktarda indirim biraz olsun halkı rahatlatmıştı ancak bu kez bir zam haberi geldi. Bu gece yarısından itibaren motorinin litre fiyatına 81 kuruş zam bekleniyor...

BENZİNDE DURUM NE ?

Motorine gelen hatrı sayılır miktardaki art arda indirimlerden sonra bir indirim beklentisi de benzin için oluşmuş durumda. Brent petrol fiyatlarının 100 doların altını görmesiyle birlikte uzmanlar benzin fiyatlarına indirim beklediklerini belirtiyor.

Brent petrol fiyatlarının geçtiğimiz senelerdeki gibi 100 doların altına düşmesiyle birlikte benzinde hatrı sayılır miktarda indirim beklentisi oluştu. Uzmanlara göre en az motorine gelen indirim kadar benzinin litre fiyatına indirim gelmesi gerekiyor. İndirimin netleşmesiyle birlikte bilginin kamuoyu ile paylaşılması bekleniyor.

Motorin (mazot) grubuna 8 Temmuz Cuma günü (bugün) geçerli olmak üzere 2 lira 10 kuruş indirim geldi.

Son durumda benzine 2 lira 13 kuruş, otogaza 1 lira 75 kuruş değerinde indirim gelmişti.

Motorin fiyatları da geçtiğimiz günlerde 2 TL indirim ardından 84 kuruş daha düşmüştü.

Son indirimle birlikte İstanbul'da 1 litre mazot fiyatı 25 liranın altını görmeye başladı!

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.