Kocaeli Üniversitesi Sözleşmeli Personel alım ilanı

Kocaeli Üniversitesi Sözleşmeli Personel alım ilanı

Kocaeli Üniversitesi tarafından sözleşmeli personel istihdamı yapılacaktır. Aşağıda belirtilen pozisyonlar için KPSS (B) gurubu puan sırasına konulmak kaydıyla alım yapılacaktır

Kocaeli üniversitesi yeni yayımladığı ilan ile bünyesindeki eksikliği kapatmak üzere yeni personel alımları yapacağını duyurdu. Alımlarda gereken tüm şart ve koşulları belirten üniversite alımların 657 sayılı devlet memurları kanunu kapsamında olacağını belirtti.

Kocaeli Üniversitesinden personel alımı!

Kocaeli Üniversitesi yayımladığı ilanda; Üniversitemiz birimlerinin personel ihtiyacının karşılanması amacıyla 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4/B maddesine göre, 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe giren “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslara göre Üniversitemiz birimlerinde (tüm ilçeler dâhil) görevlendirilmek üzere sözleşmeli personel istihdamı yapılacaktır. ifadeleri ile bünyesine yeni personel alımları yapacağını belirtti.

Kocaeli Üniversitesi 55 sözleşmeli personel alacak. Verilen ilana göre, 38 hemşire, 3 sağlık teknikeri, 3 büro personeli, 4 koruma ve güvenlik görevlisi (erkek) 3 destek personeli 2 si erkek 1' i kadın , 2 teknisyen ve 2 tekniker kadrolarda alacağını belirtti.

Başvuru şartları ve tarihleri!

Kocaeli Üniversitesi resmi gazetede yayımladığı ilanla alımını yapacağı personel kadrolarını duyurdu. Alımlar için 657 sayılı devlet memurları kanunu kapsamında şartlara haiz olunması gerektiğini belirtti. Bununla beraber başvuruların başladığını ve 4 Aralık tarihine kadar devam edeceğini duyurdu. Detaylı bilgi için ilgili siteler ziyaret edilebilir.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.