Karakaya Belediyesi 2 yeni personel alımı ile kadrosunu güçlendiriyor! İşte detaylar!

Karakaya Belediyesi 2 yeni personel alımı ile kadrosunu güçlendiriyor! İşte detaylar!

Belediye kurumlarına yeni personel alımları devam ediyor. Son yayımlanan ilana göre Karakaya Belediyesi bünyesindeki eksikliği gidermek üzere 2 yeni personel alımı gerçekleştirecek.

Karakaya belediyesi yeni yayımladığı ilan ile yeni personeller alacağını duyurdu. Alım yapılacak personellerde KPSS şartı ve bazı özel şartların yanı sıra 657 sayılı devlet memurları kanuna göre alımların gerçekleştirileceğini belirtti. Başvurularının önümüzdeki günlerde başlayacağı belirtilen personel alımlarının 2 farklı kadroda 2 kişilik kontenjan olarak alımlarının yapılacağı da belirtildi. İşte tüm detaylar…

Karakaya Belediyesi 2 yeni personel alacak!

Kamu kurumlarına personel alımları hız kesmeden devam ederken yeni personel alım ilanı Karakaya Belediyesi’nden geldi. Karakaya Belediyesi yeni yayımladığı ilana göre Düz Memur ve Muhasebeci kadrolarında alımların gerçekleşeceğini ve adayların Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara uygulanacak Sınav ve Atama yönetmeliği kapsamında alınacağı da belirtildi.

KPSS sınavından en az 60 puan almış olması gerektiği belirtilen adayların buna ek olarak; " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak " gibi 657 sayılı devlet memurları kanununda yer alan şartlara da uyum sağlaması gerektiği belirtildi. Ayrıca adayların tabloda kadrolara göre istenilen eğitim durumlarını da karşılamaları gerektiği ve en az B sınıfı ehliyete sahip olmaları gerektiği de belirtildi.

Başvuru detayları…

Karakaya Belediyesi’nin yayınlamış olduğu personel alım ilanı için adaylar 25 Ekim ve 27 Ekim tarihleri arasında Karayaka Belediye Başkanlığı, Yazı İşleri Müdürlüğü, Karayaka/Hürmüzlü Mahallesi Cumhuriyet Meydanı No:9 Erbaa/TOKAT adresine istenilen belgeler ile beraber başvurması gerektiği belirtildi.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.