Ercüment Ovalı'dan Koronavirüs Aşısı İçin Yeni Açıklama

Ercüment Ovalı'dan Koronavirüs Aşısı İçin Yeni Açıklama

Kamuajans.com – Daha önce sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla 'Aşı müjdesi' vererek vatandaşları umutlandıran ancak daha sonra bahsi geçen ilacın halihazırda kullanılmakta olduğu ortaya çıkınca tepki çeken Prof. Dr. Ercüment Ovalı, koronavirüs aşısı ile ilgili yine heyecanlandıran bir paylaşımda bulundu.

Koronavirüs salgının önlenmesi amacıyla yaptığı çalışmalar ile gündeme gelen Ercüment Ovalı, aşı çalışmalarıyla ilgili yeni açıklamada bulundu.

2 FARKLI AŞI ÇALIŞMASI İÇİN HAYVAN DENEYLERİNE GEÇİLECEK

Aşı ve tedavi geliştirmek için çalışmalar yapan Prof. Dr. Ercüment Ovalı, Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Covid-19 a karşı 2 farklı aşı üretiminin laboratuvar kısmını tamamladıkalrını açıkladı.

Ovalı, "Egemenlik kayıtsız şartsız millentindir! 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun! Covid-19 a karşı 2 farklı aşı üretiminin laboratuvar kısmını tamamladık. Sıra hayvan deneylerinde. Son 1 aydır gece gündüz çalışarak 6 proje 4 ürün ve 3 makale çıkaran kahramanlarıma teşekkür ediyorum. Canım ülkem artık Covid-19 a karşı aşı geliştirebilen az sayıdaki ülkeler arasında." dedi. 

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.