Beş Adımda Evden Çalışmayı Verimli Hale Getirin

Beş Adımda Evden Çalışmayı Verimli Hale Getirin

Kamuajans.com – Evde keyifli vakit geçirmek, dinlenmek ve hem kendiniz hem ailemiz için yapmamız gerekenleri biliyorsunuz. Peki evden çalışırken daha verimli olmak için neler yapabilirsiniz? Morhipo MAG ekibi beş adımda evden daha verimli çalışmanın tüyolarını veriyor.

Kendinize özen gösterin

Motivasyonunuzu yüksek tutmak ve çalışma ruhuna girmek için evde çalışırken pijamalarınızla durmayın; rahat edeceğiniz kıyafetlerinizi giyin ve güne öyle başlayın. Evden çalışmanın en büyük getirisi konfor olsa da online toplantıların size sürpriz yapmasına izin vermeyin. Kedili pijamanız yerine rahat bir kazak giyerek her sürprize hazır olun. İş ve ev hayatı arasında net bir sınır çizmek ve motivasyonunuzu sağlamak için rahat bir jean de tercih edebilirsiniz.

Özel çalışma alanı oluşturun

Kendinizi işinize verebileceğiniz bir köşenizin olması önemli. Evde çalışırken dikkatinizi toplayabileceğiniz bir çalışma alanı hazırlayın ve çalışacağınız yerin yeterince ışık aldığından emin olun.

Yapılacaklar listesi hazırlayın

Hem ofiste hem de evde çalışırken işlerinizi sıraya dizmek her zaman vakit kazandırır ve hedeflerinize kolayca ulaşmanızı sağlar. O yüzden güne başlarken yapılacaklar listenizi hazırlamayı unutmayın.

Ev hayatından uzaklaşın

Çok büyük bir eviniz olmasa da çalıştığınız alanda mümkün olduğunca ev hayatından uzak kalın. Örneğin televizyonu açmayın, onun yerine müzik dinleyin. Evdeki zamanınızı eviniz için küçük dokunuşlarla geçirebilir, evinize bahar yeniliğini getirebilirsiniz. Böylece evinizin konforunu ve iç huzurunu bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Mola vermeyi unutmayın

Evdeyken mola vermeyi unutmak daha kolay olabilir. Arada oturduğunuz yerden kalkın, birkaç esneme hareketi yapın, kendinize bir çay koyun ve çalışmaya devam edin.

İlgili Kişi:

Ulaş Dağlıoğlu

Marjinal Porter Novelli

0212 219 29 71

ulasd@marjinal.com.tr


Morhipo.com hakkında

Türkiye'de ilk kez yeni sezon ürünleri ve çok avantajlı kampanyaları bir araya getiren morhipo.com, her zevke ve bütçeye uygun zengin ürün çeşitliliği, yüksek indirim oranları ve hızlı teslimat ayrıcalıklarıyla alışveriş dünyasında fark yaratıyor, “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” anlayışıyla hareket eden Morhipo.com 3D Secure gibi güvenlik sistemlerinin yanı sıra internet üzerindeki işlemleri şifreleyerek tüketicilerin gizliliğini maksimum seviyeye çıkaran Full SSL teknolojisi ile üyelerine güvenli alışveriş keyfi yaşatıyor. Yeni Sezon bölümünde mağazalarla aynı zamanda yüz binlerce sezon ürününü üyelerine sunan morhipo.com, Özel İndirim Kulübü bölümünde ise her gün yüzde 90'a varan indirimler uygulayarak kaçırılmayacak kampanyaları üyeleriyle buluşturuyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.