Bankaların ekim ayı kampanyaları başladı! Akbank ekim ayı kampanyalarına bomba gibi düştü!

Bankaların ekim ayı kampanyaları başladı! Akbank ekim ayı kampanyalarına bomba gibi düştü!

Bankaların vatandaşın ihtiyaç duyduğu her alanda kampanyalarına hız vermesi tüm vatandaşlara rahatlık sağlarken ekim ayına girilmesi ile yeni kampanyalarda yayınlanmaya başladı. İşte Akbank’ın gündeme bomba gibi düşecek kampanyası.

Tüm bankalar harcamalardan nakit desteğine kadar çeşitli kampanyalar ile müşterilerini desteklemeye devam ederken ekim ayına girilmesi ile beraber yeni kampanya haberleri duyurulmaya başlandı. Özel sektör bankacılığı içerisinde de büyük öneme sahip olan Akbank yeni kredi kampanyası ile bu sefer müşterisi olmayanlara çok cazip bir teklif sunarak 2500 TL’ye kadar chip para kazanma fırsatı sunduğunu açıkladı. İşte tüm detaylar…

Akbank’tan 2500 TL chip para fırsatı!

Akbank ekim ayı ile birlikte yeni kampanyalarını başlatırken ilk kampanyası kendi bünyesinde olmayan vatandaşlar için geldi. İlk defa Akbanklı olacak olan vatandaşlara 15 Kasım tarihine kadar yapacakları market alışverişinde tam 2.500 TL’ye kadar chip para kazanma şanslarının olacağını duyurdu.

Kampanyanın 31 Ekim 2023 tarihine kadar geçerli olacağını duyuran Akbank 31 Ekim tarihine kadar ilk kez Axess başvurusu yapan ve söz konusu başvurusu onaylanan yeni Akbanklılara, 15 Kasım 2023 tarihine kadar yapacakları 1500 TL’lik market, akaryakıt ve giyim harcamaları karşılığında 500 TL, toplamda ise 2 bin 500 TL tutarında chip para hediyesi verileceğini duyurdu.

Kampanya detayları…

Banka tarafından açıklanan kampanya şartları ise;

Kampanyaya, Akbank bireysel kredi kartı olmayıp 01.10.2023 - 31.10.2023 tarihleri arasında ilk kez Axess asıl kredi kartı başvurusu yapan ve 31.10.2023'e kadar kartı onaylanan Akbanklılar katılabilir.

Başvurusu onaylanan Akbanklılar, 31.10.2023'e kadar Juzdan, Akbank Mobil veya SMS ile kampanyaya katılabilir; 15.11.2023 tarihine kadar market, giyim ve akaryakıt sektörlerinde yapacakları her 1.500 TL ve üzeri harcamaya 500 TL, toplam 2.500 TL'ye varan chip-para kazanabilirler.

Juzdan üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce "Hemen Katıl" butonunu tıklamanız gerektiğini bilmenizi isteriz. Kampanya, profil alanındaki "Kampanyalarınız" başlığı altında göründükten sonra katılım sağlayabilirsiniz.

SMS ile kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce bankamızın sistemine kayıtlı olan cep telefonu numaranızdan "ODUL" yazıp 4566'ya SMS göndererek kayıt olmanız gerektiğini bildirmek isteriz. Kampanyaya, belirtilen kısa mesaj bankamızın sistemine ulaştıktan ve bankamızca size "kayıt oldunuz" bilgisi iletildikten sonra katılım sağlamış olacaksınız. Katılım için gönderilen SMS'lerin, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirildiğini bilmenizi isteriz.

Kuyum, sigorta, bes, vergi harcamaları ile nakit ve nakde yönelik işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya kazanımı aynı gün içinde, aynı iş yerinden yapılacak olan ilk 1.500 TL'lik harcama için geçerlidir.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.