Bankalara borcu olanlara fırsat! 3 Ay ertelemeli kredi kampanyası

Bankalara borcu olanlara fırsat! 3 Ay ertelemeli kredi kampanyası

Bankalara borcu olanlara fırsat! 3 Ay ertelemeli kredi kampanyası

Bankalara borcu olanlara fırsat İNG bankasından geldi! Bankalara kredi ve kredi kartı borcu olanlara 3 ay erteleme imkanı sunan borç kapatma kredi kampanyası başladı.

ING Bank, Kredi ve Kredi Kartı Borcu Olanları Sevindirecek Bir Kampanya Duyurdu! Borçlarınızı Düşük Faizli Kredi İle Kapatabilecek, 3 Ay Ertelenme İmkanından Yararlanabileceksiniz

Banka Kredi Şartlarını Açıkladı
Banka resmi web sitesinde yaptığı açıklamasında "Kredi kampanyamız, 3-36 ay vadeler arasında geçerli olup dosya masrafı kredi tutarının binde beşi kadar alınır" ifadeleri yer aldı.
Kredi kampanyamız, 3-36 ay vadeler arasında geçerli olup dosya masrafı kredi tutarının binde beşi kadar alınır.
Kredi kampanyamızın aylık akdi faiz oranı %2,09 ile %6,99 arasındadır, ödeme performansınıza göre değişiklik gösterir.

Müşterimizseniz, ing.com.tr ''Hemen Başvur'dan, ING İnternet Şubesi'nden ve ING Mobil'den kredinizi anında kullanabilirsiniz.

Müşterimiz değilseniz, kredinizin onaylanmasının ardından, şubeye gitmeden evraklarınızı kurye aracılığı ile tamamlayıp kredinizi kullanabilirsiniz.

3 ay erteleme kampanyası 5.001-100.000 TL arasındaki tutarlar için ve 36 ay vadeye kadar uygulanır. 36 ay seçeneğinde 3 ay erteleme ile 33 ay vade üzerinden ödeme planı oluşturulur. Bu kampanyadan, 31 Mayıs 2023’e kadar yararlanabilirsiniz.

Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi nakit iade özelliği,

ING Kredi Noktası’ndan yapılan alışverişler için kullanılan kredilerde başka koşullar geçerli olur.

5.000 TL altı kredi kullanımlarından yansıyan avantajlı faiz oranları, ilk kredi kullanımı için yansır. Kampanya süresi boyunca diğer kredi kullandırımlarında yansıyacak Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi faiz oranı %2,15'ten başlamakta, vadeye göre değişmektedir.

Nakit iade işlemleri için bu faiz oranı üzerinden hesaplama yapılır. Banka, kampanya kapsamında, bu gösterge faiz oranını değiştirme hakkını her zaman saklı tutar.

%2,09'dan başlayan faiz oranlarından kredi notu 1850 ve üzeri olan yeni müşteriler faydalanır. Belirtilen faiz oranları 3.000-50.000 TL arası tutarlar için 3-36 ay vadede geçerlidir. ING müşterisi olmayanlar için kimlik teyit süreci şubeye gitmeden kurye ile tamamlanabilir. ING, kampanya koşullarında değişiklik yapma ve uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama hakkını saklı tutar.

GERİ ÖDEME NE KADAR OLACAK
Borç Kapatma Kredisiyle 20 Bin TL'lik Kredi Kullanacak Vatandaşlara Yüzde 2.09 Faiz Oranıyla 6 Ay Vadeli İmkan Sunuluyor. Aylık Geri Ödeme Tutarı 3 Bin 644 TL Olup, Toplam Geri Ödeme Miktarı 21 Bin 964 TL Olarak Belirlendi.

BANKA 3 AY ERTELEME İMKANI SUNUYOR
Borç Kapatma Kredisi Çekecek Vatandaşlar İçin Müjdeli Haber: Kredi Ödemelerinizi 3 Ay Ertelenerek Kullanabileceksiniz! Diğer Bankalara Olan Borçlarınızı Tamamen Kapattıktan Sonra, Bankaya Geri Ödemelerinizi 3 Ay Sonra Yapabileceksiniz.

BORÇ KAPATMA KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL ve NEREDEN YAPILACAK?

Başvurular, ING Bank'ın Resmi İnternet Sitesi ve Şubeleri Aracılığıyla Gerçekleştirilebilecek.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.