Artan araç fiyatlarında araştırmalar sürerken, Renault Captur modelinin Eylül ayı güncel fiyatları merak ediliyor!

Artan araç fiyatlarında araştırmalar sürerken, Renault Captur modelinin Eylül ayı güncel fiyatları merak ediliyor!

Artan enflasyondan en çok etkilenen sektör şüphesiz araç sektörü oldu. Artan maliyetlerle araba fiyatları, sürekli derinleşen enflasyonla akaryakıt fiyatları aldı başını gitti. Artan araç fiyatları daha derin araştırmaları beraberinde getirdi!

Araç sahibi olmak isteyen vatandaşların artan pahalılıkta fahiş rakamlara ulaşan araç fiyatlarına karşı daha sıkı bir fiyat araştırma yapmasına sebep oldu. Artan maliyetler ve stok sorunu ile ikinci el araçlarda dahi fiyatların çok büyük rakamlara ulaşması araba sahibi olmak konusunda vatandaşı oldukça çaresiz bıraktı. Araç firmalarının aylık olarak fiyatları araştırılırken Renault Captur modelinin fiyatları oldukça dikkat çekti. Eylül ayının ortasına gelinmesine rağmen bu model için fiyat araştırmaları hala devam ederken güncel rakamlar Renault resmi sitesi üzerinden yayımlandı. İşte tüm detaylar…

Araç sahibi olmak zorlaştı!

Artan pahalılıkta araç sahibi olmanın oldukça zorlaştığı artan araç fiyatları ile herkesin malumu olurken elinde parası olan ve araç almak isteyenlerin de zor durumlarda olduğu görülüyor. Artan pahalılıkta bir araba almak sıkı bir fiyat performans araştırmasına dayanırken firmaların araba modellerinin fiyatları her ay didik didik araştırılıyor. Eylül ayında en çok araştırılan ve fiyatları ile dikkat çeken model ise Renault Captur araç modeli oldu.

Güncel fiyatlar neler

Firmanın resmi sitesinden yayınlanan bilgiye göre;

Touch Plus 1.3 Mild Hybrid EDC 140 bg 1.308.000 TL
Icon 1.3 Mild Hybrid EDC 140 bg 1.362.900 TL
R.S. Line 1.3 Mild Hybrid EDC 155 bg 1.495.000 TL

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.