Adalet Bakanlığı’ndan yüksek maaşla personel alımı! 49 bin TL maaş ile 32 personel alınacak!

Adalet Bakanlığı’ndan yüksek maaşla personel alımı! 49 bin TL maaş ile 32 personel alınacak!

Bakanlıklara personel alımları hız kesmeden devam ediyor. Adalet Bakanlığı tarafından resmî gazetede yayımlanarak duyurulan son personel alım ilanına göre Adalet Bakanlığı Bilgi İşlem Genel Müdürlüğü bünyesine 32 yeni personel alımı yapacak.

Adalet Bakanlığı tarafından resmi gazetede yayımlanarak duyurulan ilana göre Bilgi İşlem Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere 32 yeni personel alımı yapılacağı belirtildi. Adayların en az 70 KPSS puanına sahip olmaları ile beraber başvuru sürecinde hangi şartlara haiz olmaları gerektiği ve hangi belgeleri sunmaları gerektiği açıklamalar detayında belirtildi. Bununla beraber alımı yapılacak olan personelin 49 bin TL maaş ile alınacağı da adaylara duyuruldu.

Adalet Bakanlığı yeni personel alımı yapacak!

Adalet Bakanlığı yeni personel alımlarını duyurdu. Açıkladığı bilgiye göre Bilgi İşlem Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere 32 yeni personel alımı yapılacak. Adayların bu kapsamda taşımları gereken şartlar;

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak,

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak, olarak belirtildi.

Başvuruların 20 Eylül tarihinde başlayıp 4 Ekim tarihine kadar devam edeceği açıklamalarda belirtilerken adayların istenilen belgeleri eksiksizce ibraz etmesi gerektiği de açıklandı. Yine başvuruların e-Devlet üzerinden Adalet Bakanlığı Kariyer Kapısı-Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr web adresi üzerinden yapılabileceği de belirtildi.

İstenilen belgeler

Güncel programlama dillerinden en az iki tanesine ilişkin belge veya belgeler

Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda mesleki tecrübeye ilişkin kaşe ve ıslak imza ile onaylanmış hizmet belgesi veya belgeler,

Özel şartlarda istenilen sertifikalar ile bilgi ve tecrübeyi gösteren belgeler.

Fotoğraflı ve detaylı özgeçmiş

Denklik gösterir belge

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.