2022 İl içi yer değiştirme atama takvimi neden açıklanmıyor

2022 İl içi yer değiştirme atama takvimi neden açıklanmıyor

2022 İl içi yer değiştirme atama takvimi neden açıklanmıyor Öğretmenler tarafından merakla beklenen isteğe bağlı il içi yer değiştirmeleri takvimi için MEB'den bugüne kadar bir açıklama yapmadı.

Geçmiş yıllara baktığımızda MEB Personel Genel Müdürlüğünce bu zaman diliminde veya öncesinde yer değiştirme takvimlerini açıklıyordu.

2022 yılı için ise MEB tarafından şu ana kadar bir açıklama yapılmaması öğretmemler açısında bir mağduriyet oluşturmakta bu konuda mebpersonel.com sitemize bir çok mesaj gelmekte ve MEB Personel Genel Müdürlüğünün neden yer değiştirmeler için takvimi açıklamadığını takvimin açıklanmadığı için bir planlama yapmadıklarını ifade etmektedirler.

Özetle ,on binlerce öğretmen MEB tarafından bir an önce 2022 İl içi ,il dışı ve özür grubu atamaları için bir takvimin yayınlanmasını beklemektedir.

Umarız ki MEB Personel Genel Müdürlüğü en kısa süre içerisinde bu takvimi açıklayarak bu beklentiyi bir an önce karşılamalıdır.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.