20 Mayıs 2020 Koronavirüs Vaka Tablosu

20 Mayıs 2020 Koronavirüs Vaka Tablosu

Kamuajans.com – Koronavirüs ile mücadelede çok iyi bir ivme yakalayan Türkiye'de vaka ve ölüm oranları her gün hızla düşmeye devam ediyor. Bugün açıklanan veriler tüm vatandaşları heyecanlandırdı.

Koronavirüs ile mücadelede her geçen gün dahada güçleniyoruz. Hayatımıza girdiği 10 Mart 2020 tarihinden bugüne kadar bir çok insanımızı kaybetmemize neden olan koronavirüs ile mücadelede her geçen gün dahada güçleniyoruz. 2 ayı aşkın süredir mücadele ettiğimiz koronavirüs her ne kadar aramızdan insanları almaya devam etsede bu sayı her geçen gün daha da aşağı çekiliyor.

Bayramdan sonra koronavirüslü hayatın normaline döneceğimiz açıklanırken bugün açıklanan veriler güzel günlerin yakın olduğununda sinyallerini verdi.

Sağlık Bakanlığı tarafından 20 Mayıs koronavirüs tablosu, vaka, test, vefat sayısı ve son durum açıklandı. Türkiye'de son 24 saatte 972 kişiye Kovid-19 tanısı konuldu, 23 kişi hayatını kaybetti, toplam vaka sayısı 152 bin 587, can kaybı 4 bin 222 oldu.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.