Hava Durumu

TFF Sağlık Kurulu’ndan Türkiye-Letonya Maçı Hakkında Açıklama

TFF Sağlık Kurulu tarafından Türkiye-Letonya maçı hakkında yapılan açıklamada; maçın seyircili oynanmasının uygun bulunmadığı bildirilmiştir.

Haber Giriş Tarihi: 02.11.2021 19:00
Haber Güncellenme Tarihi: 02.11.2021 21:00
https://www.kamuajans.com/
TFF Sağlık Kurulu’ndan Türkiye-Letonya Maçı Hakkında Açıklama

TFF Sağlık Kurulu tarafından yapılan açıklamada ''Dünyamızı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 pandemisinin seyri ile ilgili son gelişmeler üzerine TFF Sağlık Kurulu yeni bir değerlendirme yapmıştır.

Yeni tedbirler ve önlemler alınması gerekebilecek bu dönemde, riskler oluşturacak uygulamalar yapılmaması ve seyircili maç oynanması gibi etkinliklerin düzenlenmemesi hususunda TFF Sağlık Kurulu görüş birliğine varmıştır. 

TFF Yönetim Kurulu ile paylaşılan bu görüş doğrultusunda, A Milli Takımımızın 30 Mart Salı günü oynayacağı 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri maçına seyirci alınması uygun bulunmamıştır.  

Kamuoyunun bilgilerine saygıyla duyurulur.'' denilmiştir.

İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak ve 21.45'te başlayacak Türkiye-Letonya karşılaşmasını Polonya Futbol Federasyonu'ndan Daniel Stefanski yönetecek. Daniel Stefanski'nin yardımcılıklarını Konrad Sapela ve Michal Obukowicz yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Yunanistan Futbol Federasyonu'ndan Aristotelis Diamantopoulos olacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.