Hava Durumu

2016 KPSS Ön Lisans Sonuçları Açıklandı

KamuAjans.Com-Kamu Personel Seçme Sınavı önlisans düzeyinde sınav 16 Ekim'de gerçekleşmişti.Ekim ayının ortasında sınava giren adayların sabırsızlıkla beklediği ve bu hafta içerisinde açıklanması beklenen KPSS Önlisans sınav sonuçları açıklandı.

Haber Giriş Tarihi: 02.11.2021 20:16
Haber Güncellenme Tarihi: 02.11.2021 22:16
https://www.kamuajans.com/
2016 KPSS Ön Lisans Sonuçları Açıklandı
ÖSYM tarafından Ekim ayı içerisinde gerçekleştirilen Kamu Personeli Seçme Sınavı Ortaöğretim sonuçları memurluk hayali kuran onbinlerce kişi tarafından heyecan ile bekleniyordu.ÖSYM'nin sonuçlar hakkında bir açıklama yapmamasına rağmen tahminlere göre bu hafta içerisinde açıklanması beklenen KPSS Önlisans sonuçları ÖSYM'nin yaptığı açıklama ile bugün belli oldu.ÖSYM Sonuç Açıklama Sistemi'nde paylaşılacak sonuçlar aynı zamanda ÖSYM Mobil uygulamasından da görüntülenebiliyor.

Sonuçlar ÖSYM Sonuç Açıklama Sistemi'nden adaylarla paylaşıldı. Yine ÖSYM Mobil uygulamasını android ya da iOS işletim sistemine sahip akıllı telefonuna indiren adaylar sonuçları buradan görebilecekler. ÖSYM'nin sitesinden sonuçları öğrenmek istediğinizde T.C. Kimlik Numaranızı ve şifrenizi girmeniz yeterli olacaktır. Mobil uygulamada ise ilk girişin ardından yeniden giriş yapmanız gerekmemektedir.

KPSS Önlisans Sonuçları İçin Tıklayın


Bunlar da ilginizi çekebilir

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.