Atv dizisi Gençliğim Eyvah 17. bölüm ile final yapıyor. Ayhan Barış Başar ve Ünal Yeter'in kaleme aldığı atv ekranlarının komedi dizisi Gençliğim Eyvah'da Urfalı Bozoğlu ve Adanalı Asmalı Ailelerinin etrafında dönen komik hikayeler ele alınıyor. Gençliğim Eyvah dizisi Pazartesi akşamları izleyici karşısına çıkıyor. Gençliğim Eyvah yeni bölüm fragmanları ve son bölüm bilgilerini haberimizde!

Asgari ücret 4. toplantı ne zaman, ayın kaçında? Asgari ücret ne zaman belli olacak, kaç toplantıda belli oluyor? Asgari ücret 4. toplantı ne zaman, ayın kaçında? Asgari ücret ne zaman belli olacak, kaç toplantıda belli oluyor?
Gençliğim Eyvah 17. bölüm (final) izleyenlerle buluştu. Gençliğim Eyvah isimli komedi dizisinde Cengiz Bozkurt, Levent Ülgen, Günay Karacaoğlu, Ulviye Karaca gibi isimler alıyor. Gençliğim Eyvah dizisinin yapımcılığını Süreç Film üstleniyor. Yönetmen koltuğunda ise Deniz Yılmaz oturuyor. Gençliğim Eyvah 17. bölüm ile final yaptı.

Gençliğim Eyvah 17. Bölüm (Final) Hacer ve Nuriye'nin günahını alan Arif ve Zekeriya, şimdi de eşlerinin gönlünü yapıp vicdanlarını rahatlatmanın peşindedirler. Gönüllerini almanın yolu tatile götürmekten geçmektedir ama eşlerinin gitmek istediği yer Bodrum'dur. "Başka yer mi yok?" deseler de eşlerinin ısrarına boyun eğer, Bodrum'a gitmeyi kabul ederler. Gittiklerinde ise onları başka bir sürpriz beklemektedir: İtalyan anneler de Bodrum'da tatildedirler. Hem de aynı pansiyonda kalmaktadırlar. Bakalım eşleriyle İtalyan anneleri bir araya getirmemek için türlü uğraş veren Arif ve Zekeriya bir kere daha paçayı kurtarabilecek midir? Aileler, tatile giderlerken geride kalanları ve iki dükkânı Suzan'a emanet ederler. Suzan'ın içinden Mahmut Hoca çıkar. Herkesin işine karışır. Zola ve Azra'yı görüştürmez. Görüştürürse de yanlarına Ayşe'yi takar, onları da Veysi'ye, Veysi'yi Çavi'ye takip ettirir. Bu durumdan sıkılan gençler, babamlar dönse de kurtulsak derdindedirler. Diğer tarafta Fikret'in Ahmet üzerinde baskısı artmaktadır. Ancak beklemediği bir şekilde Çağla'yı karşısında bulur. Çağla'nın Ahmet'ten yana tavır koyması bakalım ikilinin ilişkilerini nereye doğru götürecektir? GENÇLİĞİM EYVAH 16. BÖLÜM İZLE...

gençliğim eyvah atv dizi yeni bölümGençliğim Eyvah 16. bölüm: Hacer ve Nuriye'ye bir sabah bir telefon gelir. Nuriye ve Hacer ne olduğunu söylemeden alelacele çıkıp giderler. Bu gidiş gelişler günlerce devam edince Arif ve Zekeriya eşlerinin kendilerinden bir sır sakladıklarını düşünürler. Ne yapıp edip bu sırrı öğrenecek, kendi sırlarına karşı kullanacaklardır. Bakalım bu sır işlerine yarayacak mıdır? Zola, Azra ile sözlenmelerinin üstünden üç gün geçmiş olması rağmen bir türlü baş başa kalamadıklarından şikayet eder. Bakalım Zola, Azra'yla sonunda baş başa kalabilecek mi, istediği öpücüğü alabilecek mi? Veysi, son günlerde Çavi ve Zola'nın peşine takılıp boş vakitlerini kuytuda geçirmektedir. Kardeşleriyle, erkek erkeğe geçirdiği zamanları ballandırarak anlatınca Suzan'ı rahatsız eder. Bakalım bir dahaki sefere Suzan'dan izin koparabilecek mi? Çağla'daki değişiklik Ahmet'in dikkatini çekmeye başlamıştır. Artık en azından didişmeden durabilmektedirler. Oysaki Fikret Bey bu durumdan rahatsızdır. Necdet, babasının Fikret Bey ile Ahmet hakkında yaptığı anlaşmaya şahit olur. Bir de üstüne Arif ve Zekeriya'nın kötü davranışlarını görünce, Ahmet abisi için bir şeyler yapmaya karar verir. GENÇLİĞİM EYVAH 16. BÖLÜM İZLE...

Gençliğim Eyvah Konusu

Aynı semtin iki düşman kebapçısı Urfalı Bozoğlu ve Adanalı Asmalı Ailelerinin etrafında dönen aşk, sır ve entrika dolu hikayesiyle ekranlara damga vurmaya hazırlanan dizide Cengiz Bozkurt, Levent Ülgen, Günay Karacaoğlu, Ulviye Karaca, Elif Doğan, Ekin Mert Daymaz, Burak Tozkoparan, Erdem Kaynarca, Bahar Süer, Kemal Uçar, İpek Çiçek, Ecem Atalay ve Beyti Engin gibi başarılı isimler rol alıyor. Gençliğim Eyvah, aşkların, büyük sırların, beceriksizce çevrilen entrikaların komedisini izleyiciyle buluşturuyor.

Gençliğim Eyvah Dizi Oyuncuları ve Karakterleri

Cengiz Bozkurt - Arif Asmalı
Levent Ülgen - Zekeriya Bozoğlu 
Günay Karacaoğlu - Hacer Asmalı 
Ulviye Karaca - Nuriye Bozoğlu 
Elif Doğan - Azra Bozoğlu 
Ekin Mert Daymaz - Ahmet Asmalı 
Burak Tozkoparan - Zola Asmalı 
Erdem Kaynarca - Çavi Bozoğlu 
Bahar Süer - Suzan Asmalı Bozoğlu 
Kemal Uçar - Veysi Bozoğlu 
Beyti Engin - Muhtar Metin
Ecem Atalay - Leyla Yıldız