İstanbul Esenler'de bir öğretmen, iddiaya göre bir öğrencisinin velisi tarafından sokak ortasında dövüldü. Öğretmenin, öğrencisine cinsel içerikli görüntü yolladığı için dövüldüğü öne sürülürken yaralı öğretmen ise iftiraya uğradığını söyledi

Olay, dün gece saatlerinde meydana geldi. İddialara göre, öğretmenlik yapan bir kişi, bir öğrencinin yakını tarafından sokak ortasında sopayla dövüldü.

Gözden kaçırmayın

Akaryakıta çifte zam! Benzin 24 lirayı, motorin ise 23 lirayı aştı Akaryakıta çifte zam! Benzin 24 lirayı, motorin ise 23 lirayı aştı

DHA'nın haberine göre, ihbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri geldi. Sağlık ekipleri, yaralıyı ambulansla hastaneye kaldırırken, polis ekipleri ise öğretmeni döveni yakalamak için çalışma başlattı.

İĞRENÇ İDDİAYA YANIT
Öğretmenin, öğrencisine cinsel içerikli görüntü yolladığı için dövüldüğü öne sürülürken yaralı öğretmen ise iftiraya uğradığını iddia etti.

Hastanede tedavisi süren öğretmen, şikayet ettiği dershanenin kendisine iftira attığını saldıranların da dershanenin yetkilileri olduğunu ileri sürdü.