QNB’den aylık 5.055 TL taksitli ihtiyaç kredisi paketi: 50 bin TL kredi için faizler yeniden hesaplandı!

QNB’den aylık 5.055 TL taksitli ihtiyaç kredisi paketi: 50 bin TL kredi için faizler yeniden hesaplandı!

Vatandaşların acil nakit ihtiyaçları için bankalardan cazip destekler gelmeye devam ediyor. QNB Finansbank’tan 50.000 TL kredi, aylık düşük faiz oranları ve uygun ödeme koşulları ile kullandırılacak!

Türkiye’de son yıllarda artan enflasyon ve hayat pahalılığı sonrasında vatandaşların nakit ihtiyaçları bir hayli arttı. Bir yandan ihtiyaç sahibi vatandaşlar için devlet destekleri verilirken, diğer yandan bu desteklerden yararlanamayanlar için banka kredileri çözüm üretmeye devam ediyor.

Finansman ihtiyaçları için nakit başvurusunda bulunacaklarda ihtiyaç kredisi paketleri ile QNB Finansbank’tan destek geldi. QNB Finansbank tarafından duyurulan kampanya kapsamında, yeni müşterilere özel faiz oranları ile kredi aylık düşük taksit oranları ile kullandırılacak. Nakit ihtiyaçları için uygun vadeli ve faizli finansman arayanlara QNB Finansbank yeni müşteri kampanyası ile cazip seçenekler sunmayı hedefliyor.

AYLIK 5.055 TL TAKSİTLİ İHTİYAÇ KREDİSİ!

para7-027.jpg

QNB Finansbank tarafından yeni müşteri olanlara özel avantajlı kredi kampanyası duyuruldu. Bu kapsamında 50.000 TL kredi için örnek hesaplama tablosuna göre aylık 5.055 TL taksit oranları ile kredi sağlanacak. Yeni müşterilerin düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme koşullarından yararlanarak kredi kullanmaları sağlanacak.

‘’İyi Ki Tanışmışız Dedirten Kredi’’ kampanyası kapsamında yeni müşterilere özel banka tarafından uygun oranlar ile kredi kullandırılacak. Aylık düşük taksit oranları ve düşük faiz seçenekleri ile acil nakit ihtiyacı olanlara hızlı çözüm önerileri sunuluyor.

EN DÜŞÜK FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ DETAYLARI BELLİ OLDU!

Yeni müşterilerine özel QNB Finansbank tarafından aylık yüzde 2,39’dan başlayan faiz oranları ile kredi sağlanıyor. Örnek hesaplama tablosuna göre, 50.000 TL kredi için 12 ay vadede aylık yüzde 2,39 faiz oranlarına göre aylık taksit oranı 5.055,24 TL olarak hesaplanıyor.

QNB Finansbank’ın avantajlı ihtiyaç kredisi ile nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşların başvurularını hemen QNB Mobil üzerinden veya web sitesinden yeni müşteri olduktan sonra yapmaları mümkündür. Sadece yeni QNB Finansbank müşterileri için geçerli olan kredi kampanyası ile nakit finansman desteği arayan herkes için fırsat sağlanması hedefleniyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.