MG’den 200 bin TL kredi ve 30 bin TL takas desteği: En uygun SUV modelinin fiyatını duyan hayret ediyor!

MG’den 200 bin TL kredi ve 30 bin TL takas desteği: En uygun SUV modelinin fiyatını duyan hayret ediyor!

Türkiye’nin en uygun fiyatlı SUV modeli olmaya aday MG ZS Comfort modelinde avantajlar devam ediyor. Eylül ayına özel 200 bin TL kredi veya 30 bin TL takas desteği sunulacak! İşte detaylar…

Türkiye’de artan otomobil fiyatları sonrasında birçok marka kredi ve takas desteğiyle sıfır araç satışlarına başladı. Kıs süre önce ülkemizde araç satışına başlayan MG, uygun fiyatları ile dikkat çekmeye devam ediyor. Sadece uygun fiyatları değil, aynı zamanda kredi ve takas destekleri de araç sahibi olmak isteyenlere fırsatlar sunuyor.

Eylül ayına özel fırsatlardan yararlanarak en uygun SUV modeline sahip olmak isteyenler için cazip fiyat listesi duyuruldu. Modern tasarımı, sürüş deneyimi ve geniş iç hacmi ile sınıfının en büyük SUV’si olan MG ZS, yenilenen tasarımı ile Türkiye’de satışa devam ediyor.

200 BİN TL KREDİ VE 30 BİN TL TAKAS FIRSATI!

MG’nin Eylül ayına özel kampanyaları sayesinde sıfır km bir SUV modeline sahip olmak isteyenler için cazip destekler sunuluyor. MG ZS’yi yakından tanımak isteyenler için ZS Luxury ve Luxury Plus modellerinde geçerli olmak üzer 200.000 TL kredi, 12 ay vade ve yüzde 1,19 faiz oranları ile sunulacak.

Ayrıca ilgili MG modellerini tercih etmek isteyenler için 30.000 TL’ye kadar takas desteği sağlanması hedefleniyor. Uygun fiyat avantajları ve kredi – takas destekleri ile araç sahibi olmak isteyenler MG’den cazip kampanyalar sunulmaya devam ediyor.

MG EYLÜL AYI GÜNCEL FİYAT LİSTESİ!

mg-zs-comfort-plus-15-bordo-mg-toth-szolnok-1.webp

Eylül ayına özel güncellene fiyat listesinde MG modellerinde avantajlı fiyatlar dikkat çekti. %100 elektrikli modellerin yanı sıra benzinli ve plug – in hybrid modelleri de yer alıyor. Bu kapsamda MG güncel fiyat listesi ise şöyle:

- MG ZS Comfort 1.5 MT Benzin 106 PS: 949.000 TL

- MG ZS Luxury Plus 1.0 AT Benzin 111 PS: 1.179 TL

- MG Comfort 1.5T-GDı Benzin 162 PS: 1.339.000 TL

- MG ZS EV Luxury Elektrikli 156 PS: 1.649.000 TL

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.