Eylül ayı sonuna kadar devam edecek! TC kimlik son rakamları 0-2-4-6-8 olanlar 30 bin TL ödeme alıyor!

Eylül ayı sonuna kadar devam edecek! TC kimlik son rakamları 0-2-4-6-8 olanlar 30 bin TL ödeme alıyor!

Son dakika haberine göre, Eylül ayı sonuna kadar devam edecek olan bir destek programı kapsamında, TC kimlik numarasının son rakamları 0-2-4-6-8 olan vatandaşlara 30 bin TL'ye kadar ödeme yapılacak.

Acil ihtiyaçları olan ve kredi kullanmak isteyen kişilere yönelik bu destek, TC kimlik numarası üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bankalar, kişilerin kredi notlarına göre faiz oranlarında avantajlar sunarak anında ödemeleri sağlayacaklarını duyurdu.

Bu destek programı, acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlara maddi bir rahatlama sağlamayı hedeflemektedir. TC kimlik numarasının son rakamları 0-2-4-6-8 olanlar, başvurularını yaparak 30 bin TL'ye kadar ödeme alma fırsatına sahip olacaklar.

Akbank T.C. kimlik numarası ile ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı

Akbank, müşterilerine hızlı ve kolay bir şekilde ihtiyaç kredisi imkanı sunmak için yeni bir kampanya başlattı. Artık T.C. kimlik numarası üzerinden başvuru yapacak olan kişiler, Akbank’ın ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilecekler.

Akbank, nakit kredi taleplerine hızlı bir çözüm sunarak, başvuru yapan kişilere anında kredi ödemesi yapmaktadır. Üstelik, nakit kredi için başvuru yapacak olan müşterilere 3 ay ertelemeli ödeme seçeneği sunulmaktadır.

Kredi başvurusu için Akbank’i tercih eden müşteriler, “KREDI TC kimlik” yazıp 4425 numarasına mesaj atarak veya Akbank Direkt uygulaması üzerinden ücretsiz başvuru yapabileceklerdir. Ayrıca, Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapılan kredi başvurularında onay alan müşterilere, hızlı bir şekilde kredi tutarı hesaplarına aktarılmaktadır.

Kampanya kapsamında

Denizbank ve Garanti BBVA Bankası, kredi ödemesi vereceklerini duyurdu. Yapılan açıklamaya göre, her iki bankadan da kredi başvurusu yapabilecek olan müşteriler, 3 ay ertelemeli olarak kredi alabilecek ve bu krediyi hesaplarına aktarabilecekler. Özellikle emekli maaşını bu bankalardan alan kişilere öncelik verileceği belirtilen açıklamada, Denizbank ve Garanti BBVA Bankası müşterilerinin başvurularını hızlı bir şekilde gerçekleştirebilecekleri ifade edildi.

Kampanya kapsamında, özel banka müşterisi olan ve yüksek kredi notuna sahip olan 18 yaş ve üzeri kişiler, gelir belgesi sunmadan ve 30 bin TL’ye kadar olan kredileri 36 ay vadeyle kullanabilecekler. Bu fırsat, kredi ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler için önemli bir imkan sunuyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.