Turizm Lisesinden Sağlık Personeline Destek

Turizm Lisesinden Sağlık Personeline Destek

Kamuajans.com – Dünyayı ve Ülkemizi etkisi altına alan Koronavirüs salgınıyla mücadele eden sağlık çalışanlarına bir destek te İstanbul Beşiktaş Etiler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden geldi.

Dünyayı etkisine alarak Türkiye'ye ulaşan Koronavirüs salgınına karşı en büyük mücadeleyi veren meslek kuruluşları arasında yer alan Sağlık görevlilerine bir destek te Milli Eğitim Bakanlığının aldığı kararla İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Levent YAZICI tarafından İstanbul da Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri bünyesinde bulunan tüm uygulama otelleri ile birlikte Beşiktaş Etiler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin 36 odası bulunan Uygulama Oteli tüm Hijyen Önlemleri alınarak Sağlık Bakanlığı Personelinin kullanımına sunulmak üzere tahsis edilerek geldi.

İlçe Kaymakamı Önder BAKAN ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Nesrin KAKIRMAN 'ın desteği ile Okul Müdürü Sedat CÖMERT ve Okul Yönetimi tarafından kısa sürede İstanbul da görev yapan Sağlık Personelinin kullanımına hazır hale getirilen uygulama otelinde Türk Halkı için 24 saat hizmet veren Sağlık Personeline 24 saat konaklama hizmeti verilecek.

Beşiktaş İlçe Kaymakamı Önder Bakan, "Beşiktaş ilçemizde Beşiktaş Vefa Sosyal Destek grubu olarak haftanın Yedi günü 60 yaş üstü vatandaşlarımızın bütün ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Etiler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde bulunan Uygulama otelimizle Sağlık Personelimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz, bu zor günleri Millet olarak el ele vererek aşacağız, bu süreçte Vefat eden vatandaşlarımıza Allah tan rahmet, tedavi gören vatandaşlarımıza ise acil şifalar diliyorum" dedi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Nesrin KAKIRMAN ise "Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, ellerindeki tüm imkânlarla Sağlık Personelimize yardımcı olmaktan mutluluk duyduklarını ifade ederek, Uygulama Otelimizde Sağlık Personelimizi konuk etmekten mutluluk duyuyoruz" Okul müdürü Sedat Cömert yaptığı açıklama ile "Sayın İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI’ ya İlçemiz Kaymakamı Sayın Önder BAKAN’ e ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Nesrin KAKIRMAN’ a verdikleri destekler için teşekkür ederek Okul yönetimimiz ve çalışanlarımız ile Sağlık Personelimize hizmet vermekten mutluluk duyacağız, birlikte başaracağız" dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.