TEİAŞ Spor Okulu Kayıtları Başladı

TEİAŞ Spor Okulu Kayıtları Başladı

KamuAjans.Com-Ankara'da bulunan TEİAŞ Spor Kulübüne kayıtlar alınmaya başladı

Ankara'da bulunan TEİAŞ Gençlik Spor okuluna kayıtlar alınmaya başladı. Başvurular 15 Ekim'e kadar devam edecek.

Voleybol branşında Mini voleybol, küçük kız, yıldız kız ve genç kız kategorilerinde kayıtlar alınacak. Mini voleybol kursuna 2005 ve 206 doğumlular, küçük kız gruplarına 2004 doğumlular, yıldız kız gruplarına 2003 doğumlular, genç kız gruplarına ise 2002 doğumlu kız çocuklar başvurabilecek. Bu kursun aylık ücreti yıl sonuna kadar 130 TL olacak.

Basketbol branşına erkek çocuklar alınacak. Bu kursun aylık ücreti ise yıl sonuna kadar 120 TL olacak.

Jimnastik branşında ise temel, ritmik ve akrobatik alt dalları bulunuyor. 5 yaş ve daha üzeri kız ve erkek öğrenciler başvurabilmekte.. Kursun ücreti yıl sonuna kadar 160 TL olacak.

Başvurmak isteyenler 15 Ekim tarihine kadar bir fotoğraf, veli beyanı ve başvuru formu ile müracaat edebilecektir. Başvuru formu kulüpten temin edilebilecek.

Spor kursunda, alanında deneyimli, spor akademisi mezunu Rus uyruklu hocalar görev almakta.

TEİAŞ spor kulübü temel spor becerileri kazandırmayı ve yarışmalara sporcu hazırlamaya hedefliyor. 2015 yılında bir kız öğrenci Türkiye şampiyonu oldu.

Bilgi almak isteyenler 0 312 397 24 27 nolu telefondan milli antrenör Hikmet Günaydın'dan bilgi alabilir. 

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.