Özür Durumu Atamalarında İl İlçe Emri Verilmeli

Özür Durumu Atamalarında İl İlçe Emri Verilmeli

KamuAjans.Com- Öğretmenler ağustos'da il ilçe emrine verilmeleri yönünde yetkililere twitter üzerinden yoğun olarak tweet yağmuruna tutuyor.Özür durumu atamalarında il ilçe emri verilmesi için yetkililere twitterdan sesini duyurmaya çalışıyor.Ailelerinden ayrı kalmalarının kendilerini etkileyeceğini belirten öğretmenler bu durumu başlattıkları etkinlik ile yetkilileri duyurmaya çalışıyor.

 Daha önce açıklamada bulunan Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz ağustos'da öğretmen ataması olmayacağını belirtmişti.Buna karşılık özür durumu atamalarında il ilçe emri verilmesi yönünde taleplerini attıkları tweetler ile gündeme taşıdı.Mutsuz öğretmenin mutlu öğrenciler yetiştirmesinin zor olacağını belirten öğretmenler aileleriyle bir arada olabilmek için ağustos'da il ilçe emrinin verilmesini talep ediyor.Öğretmenler Türkiye bir oldu şimdi aileler bir olsun parolası ile tweetlere devam ediyor.

Öğretmenlerin İl İlçe Emri Talebinde bulunan öğretmenlerin taleplerinden bir kısmı;Öğretmenlerin bu talebine Anadolu Eğitimciler Sendikasından da tam destek geldi.Yaptığı paylaşım ile öğretmenlerin yanında olduğunu belirten Anadolu Eğitim Sendikası talep ve önerilerinide iletti.


HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.