Öğretmenlerin Dikkatine, Çok Önemli!

Öğretmenlerin Dikkatine, Çok Önemli!

KamuAjans.Com-Öğretmenlerin dikkatine, çok önemli!.türkiye kamu sen ve türk eğitim sen genel başkanı twitter üzerinden çok önemli açıklamalar yaptı.

Türkiye Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Twitter üzerinden çok önemli açıklamalar yaptı. Koncuk'un açıklamaları şöyle:

Normlar konusunda ciddi sıkıntılar yaşanmaktadır. Şu an norm fazlası gibi görünenler esasen norm içinde kalabilecektir. Yanlışlık düzeltilebilir.

MEB yetkilileri ile yaptığım görüşmede, okul müdürlerinin gerekli değişikliği yapıp ilçe MEM'den hemen onay alabileceklerini söylemişlerdir.

Bu açıklamalara göre okul müdürleri bu değişiklikleri usülüne uygun olarak yaptıklarında, MEB bu değişikliği sistemde anında görebilmektedir.

Yeni duruma göre norm fazlası olmaması gereken öğretmenler, gerekli değişikliği sisteme girmesini okul müdürlüğünden istemelidir.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.