Öğretmenler Sosyal Medyadan Kitap Okuyarak Meydan Okuyor

Öğretmenler Sosyal Medyadan Kitap Okuyarak Meydan Okuyor

Coronovirüs'ün Türkiye'ye ulaşmasının ardından eğitime ara verilmişti. Vatandaşlara mümkün olduğunca evinden dışarı çıkmamaları konusunda yapılan uyarılara destek çığ gibi büyüyor.

Son olarak; Coronovirüs'e karşı evden dışarı çıkmama konusunda sosyal medyada #evindekalTurkiye etiketi ile kitap okuma kampanyası başlatıldı.

Sosyal medyayı aktif kullanan öğretmenlerimiz kitap okuyarak  #evindekalTurkiye etiketi ile büyük bir sosyal sorumluluğa imza atıyor. Bu akıma öncülük eden Sınıf Öğretmeni Yakup Çiçek (@sinif_ogrtmn) ve Beden Eğitimi Öğretmeni Çağın Altuğ (egitseladam) Corona virüsüne karşı #evindekalTurkiye diyerek herkesi kitap okumaya davet ediyor. Bu vesile ile bu zor süreci en faydalı şekilde atlatmak istediklerini ve öğrencilere rol model olmaya dikkat ettiklerini belirten Çağın Altuğ, ''özellikle çocuklarimizi,öğrencilerimizi kitap okumaya teşvik etmeyi amaçlıyoruz.'' dedi. 

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.