MEB'e İdareci ve Öğretmen Atamalarında Önemli Başvuru

MEB'e İdareci ve Öğretmen Atamalarında Önemli Başvuru

KamuAjans.Com-Anadolu Eğitim Sendikası olarak, bakanlık uygulamaları hakkında her zaman testi kırılmadan (kamu zararı oluşmadan) zamanında harekete geçen bir yapı olmanın gururunu taşıyoruz. Tespit ve önerilerimiz kimi zaman eleştirilse de popülizm içinde olmadık, kimin hoşuna gider diye bakmadık. Olağanüstü zamanlar yaşıyorken de yine adil, yine uygulanabilir, kamu yararı gözetilmiş önerilerimizle bakanlığımızın gelecekte atmak zorunda kalacağı adımlara yapıcı katkımızı sunuyoruz. Bir anlamda da tarihe not

Bugün MEB İKGM bilgisine ulaştırdığımız acil ve süreli yazımız içeriği, sırasıyla uygulandığı takdirde çözülemez sanılan eğitim ve personel rejimi sorunlarına gerçek bir reçetedir. İçeriğinde kapatılan özel öğretim kurumlarından, alan değişikliklerine, idareci atamalarından, isteğe ve özre bağlı atamalara kadar her başlıkta acil soruna dair net önerilerimiz bulunmaktadır. Atanmış veya atama bekleyen, sendikalı veya sendikasız tüm GERÇEK eğitimciler tarafından sahiplenilmesi ve bakanlıkça uygulanması beklentisiyle paylaşıyoruz.Sendikamız olağanüstü hallerde bile olağan mesaisini eğitim ve eğitimciden taraf sürdürmeye devam edecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Cansel GÜVEN

Anadolu Eğitim Sendikası Genel Başkanı 

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.