MEB, kütüphaneye "çöktü"! Bakan Özer 2020'de açılan Kütüphaneyi Yeniden Açtı

MEB, kütüphaneye "çöktü"! Bakan Özer 2020'de açılan Kütüphaneyi Yeniden Açtı

MEB, bağışlarla yaptırılan kütüphaneye "çöktü"! İsmini değiştirip yeniden açtılar

AFLİM (Atatürk Fen Liseli Mezunları Derneği) koordinatörlüğünde bağışlarla yaptırılan kütüphane Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yeni yapılmış izlenimi yaratılarak yeniden açıldı.

Milli Eğitim Bakanlığı, 2019'da İstanbul'da Atatürk Fen Lisesi'nde yapılan 2020'de ise açılış töreni gerçekleştirilen kütüphaneyi yeniden açtı.

Açılış töreni yeniden yapılan kütüphaneye tarihçi yazar Erhan Afyoncu'nun ismi verilirken kütüphaneyi bakanlığın yaptırdığı izleniminin verilmesi de tepkilere neden oldu.

2020 YILINDA AÇILIŞI KAYMAKAM YAPTI

İstanbul Atatürk Fen Lisesi Mezunları Derneği (AFLİM), ve Okul Aile Birliği'nin destekleriyle Atatürk Fen Lisesi'ne 2020 yılında Bilişim Teknolojileri Atölyesi, Robotik Kodlama Atölyesi ve Okul Kütüphanesi yaptırıldı.

Okula kazandırılan bölümlerin açılışı ise 2020 yılında, Kadıköy Kaymakamı Dr. Mustafa Özarslan'ın katılımıyla gerçekleştirildi.

Söz konusu açılışın haberine ise Kadıköy Kymakanlığı'nın resmi internet sitesinde yer verildi.

MİLLİ EĞİTİM BAKANI MAHMUT ÖZER YENİDEN AÇTI!

Cuma günü Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'in katılımıyla okulda aynı kütüphane İstanbul Atatürk Fen Lisesi Erhan Afyoncu Kütüphanesi ismiyle yeniden açıldı.

Açılış töreni bakanlığın sosyal medya hesabından ve internet sitesinden de kamuoyuna duyuruldu. Bakanlığın sosyal medyada yer verdiği fotoğraflar ise kütüphanede bir değişiklik olmadığını gözler önüne serdi.

ALFİM ÜYELERİNDEN TEPKİ

İstanbul Atatürk Fen Lisesi Mezunları Derneği (AFLİM) üyeleri uygulamaya tepki göstererek yanlışlığın düzeltilmesini talep etti.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.