Hava Durumu

İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Yüzer, İl Müdür Yardımcılığına Atandı

Tatvan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine asaleten atanan Abdullah Yüzer, il genelinde yapılan değişiklikle Bitlis İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı görevine atandı.

Haber Giriş Tarihi: 22.02.2023 13:34
Haber Güncellenme Tarihi: 22.02.2023 13:34
https://www.kamuajans.com/
İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Yüzer, İl Müdür Yardımcılığına Atandı

2014 yılı Haziran ayı itibarıyla Tatvan İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görevini vekaleten yürüten ve 2016 yılı Mayıs ayında bakanlık onayıyla Tatvan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine asaleten atanan Abdullah Yüzer, il genelinde yapılan değişiklikle Bitlis İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı görevine atandı.

Tatvan İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Yüzer, Bitlis İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı Görevine Atandı

2014 yılı Haziran ayı itibarıyla Tatvan İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görevini vekaleten yürüten ve 2016 yılı Mayıs ayında bakanlık onayıyla Tatvan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine asaleten atanan Abdullah Yüzer, il genelinde yapılan değişiklikle Bitlis İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı görevine atandı.

Tatvan ilçesindeki eğitim seviyesini daha da yükseltmek için başarılı çalışmalar yürüten Abdullah Yüzer, Bitlis İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı görevine başlarken, Tatvan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine de Hüseyin Uludağ atandı.

Bitlis Bülten

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar

Bunlar da ilginizi çekebilir

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.