Görevde Yükselme, Unvan Değişikliği ve Yer Değiştirme Suretiyle Atanması Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılacak

Görevde Yükselme, Unvan Değişikliği ve Yer Değiştirme Suretiyle Atanması Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılacak

Milli Eğitim Bakanlığı; Milli Eğitim Bakanlığı Personelinin Görevde Yükselme, Unvan Değişikliği ve Yer Değiştirme Suretiyle Atanması Hakkında Yönetmelikte değişiklik yapmayı planladığına dair haberimizin detayı şöyle:

From: Merkez Atama Daire Başkanlığı-İl/İlç Yönetici Atama Şubesi (mailto:pgm_tasra_il@meb.gov.tr)

Sent: Friday, December 20, 2019 3:16 PM

To: ilsis_yonetici_mem@meb.gov.tr

Sebject: Yönetmelik

Bakanlığımızın merkez ve taşra teşkilatına ait kadrolara, liyakat ve kariyer ilkeleri çerçevesinde, hizmet gerekleri ve personel planlaması esas alınarak görevde yükselme ve unvan değişikliği ile yer değiştirme suretiyle yapılacak atamalarda uygulanacak usul ve esasları, Milli Eğitim Bakanlığı Personelinin Görevde Yükselme, Unvan Değişikliği ve Yer Değiştirme Suretiyle Atanması Hakkında Yönetmelik ile belirlenmiştir. Anılan Yönetmelik ile ilgili değişiklik yapılması düşünülmektedir.

Söz konusu çalışmalarda, Yönetmelik eki Ek-3 Hizmet Bölgeleri Çizelgesinde yapılacak değişiklikte dikkate alınmak üzere, ekte gönderilen Çizelgeye Valiliğiniz teklifinin işlenerek 31.12.2019 tarihine kadar e-posta ile gönderilmesini rica ederim. 

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.