Bakan Selçuk Canlı Yayınla Uzaktan Eğitim Sürecini Anlatacak

Bakan Selçuk Canlı Yayınla Uzaktan Eğitim Sürecini Anlatacak

Kamuajans.com - Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, kişisel twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada uzaktan eğitim sürecinin detaylarını açıklayacağını söyledi.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk twitterden yaptığı paylaşımla, bu akşam 21.30'da canlı yayınla uzaktan eğitim sürecini açıklayacağını belirtti ve #tatildegiluzaktanegitim #uzaklaştıkçayakınlaşıyoruz hashtaglarını kullandı.


Bakan Selçuk'un paylaşımı;


Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, ''Çocuklara selam ederek, bu sürecin tatil değil uzaktan eğitim olduğunu herkese hatırlatmak için paylaşmanızı rica ederim. Eğitime hep birlikte devam edeceğiz... Çocuklarımızın bu süreçte eğitimden kopmaması için velilerimizin ciddi desteğine ihtiyacımız var. Dersleri uzaktan eğitimle yapacağız. Lütfen televizyonunuzda kanal frekans ayarlarınızı yapın, EBA şifrenizi önceden temin edin.'' dedi.

Ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı'nın resmi twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamada ''23 Mart Pazartesi günü başlayacak olan TRT - EBA TV uzaktan eğitim yayınlarımızın Digiturk ve D-Smart platformlarından erişimiyle ilgili görüşmeler sürmektedir. Teknik detaylar netleştiğinde sizleri ayrıca bilgilendireceğiz.'' denildi.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.