2020 YKS'de Görevli Öğretmenler ve Alacakları Ücretler

2020 YKS'de Görevli Öğretmenler ve Alacakları Ücretler

27-28 Haziran 2020 tarihlerinde yapılacak YKS'de görev almak isteyen öğretmenler ÖSYM'nin Görevli İşlemleri Sistemi'nden sınav görevi başvurusunda bulunmuşlardı. Sonunda YKS Sınav Görevi Başvuru Sonuçları açıklandı ve böylece YkS'de görevli olacak öğretmenler belli oldu.

27-28 Haziran 2020 tarihlerinde yapılacak YKS'de salon başkanı, gözetmen ve yedek gözetmen gibi görevliler görev yapacak. YKS'de görevli olacak öğretmenlere görevleri tebliğ edildi. Ayrıca YKS'de görevli öğretmenlerden salon başkanı, gözetmen ve yedek gözetmen olarak görev alacakların ne kadar ücret alacağı merak ediliyor.

2020 YKS'de görevli öğretmenlere ödenecek ücretler belli oldu. Buna göe Bina Sınav Sorumlusu 369 TL, Bina Sınav Sorumlusu Yardımcısı 246 TL, Bina Yöneticisi 246 TL, Bina Yönetici Yardımcısı 221 TL, Salon Başkanı 221 TL, Gözetmen 184 TL, Yedek Gözetmen 147 TL, Yardımcı Engelli Gözetmen 246 TL alacak.

Yukarıdaki rakamlar yuvarlanarak hesaplanmış olup Ocak-Haziran dönemini kapsamaktadır. Vergi diliminize bağlı olarak değişiklik gösterebilir. 

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.