2019 Yılı Öğretmenlerin Alan Değişikliği Atama Sonuçları

2019 Yılı Öğretmenlerin Alan Değişikliği Atama Sonuçları

Kamuajans.com - 2019 Yılı Öğretmenlerin Alan Değişikliği Atama Sonuçları Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü tarafından yayınlandı.

Alan değişikliği işlemi yapılan öğretmenlerin kararnameleri Bakanlığımızca sistem üzerinden il millî eğitim müdürlüklerine, il millî eğitim müdürlükleri tarafından da ilgili okul/kurum müdürlüklerine gönderilecektir.

<br />

Alan değişikliği işlemi gerçekleşen öğretmenlere okul/kurum müdürlüklerince tebligat yapılacak ve tebligata ilişkin belge okul/kurum müdürlüklerinde muhafaza edilecektir.

<br />

Ayrılma ve başlama işlemleri ekli takvimde belirtilen tarihler ve açıklamalar dikkate alınarak yapılacaktır.

<br />

Görevden Ayrılma ve Göreve Başlama İşlemleri 17 Ocak 2020- 3 Şubat 2020 tarihleri arasındadır.<br />

<p><strong>Atama sonucunu e-Devlet kullanıcı hesabınız ile öğrenmek için </strong><a href="https://pbsm.meb.gov.tr/sonuc/" target="_blank"><strong>tıklayınız</strong></a></p>

<p><strong>Atama sonucunu MEBBİS kullanıcı hesabınız ile öğrenmek için </strong><a href="https://pbs.meb.gov.tr/"><strong>tıklayınız</strong></a></p>

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.