EBA TV Yayın Akışı (21-27 Aralık 2020) detayları ortaya çıktı. EBA TV İlkokul (21-27 Aralık 2020) Yayın Akışı, EBA TV Ortaokul (21-27 Aralık 2020) Yayın Akışı, EBA TV Lise (21-27 Aralık 2020) Yayın Akışı belli oldu.

Okul Öncesi'nden Sosyal Bilgiler'e, Fen Bilimleri'nden Türkçe'ye, İngilizce'den Türk İşaret Dili'ne, Yetişkin Kuşağında Beceri Öğretimi'ne, Felsefe'den Biyoloji'ye, Sağlık Hizmetleri'nden Arapça'ya EBA TV Yayın Akışı (21-27 Aralık 2020) saat saat tarih tarih haberimizde.

EBA TV 21 Aralık Pazartesi İlkokul ders programı

Ali Yalçın'dan 'kadrolu öğretmen' açıklaması Ali Yalçın'dan 'kadrolu öğretmen' açıklaması

08.00    OKUL ÖNCESİ - Etkinlik Kuşağı Aile (Oyun, Türkçe, Matematik ve Müzik Etkinlikleri)        
09.00    SOSYAL BİLGİLER-4 İnsanlar, Yerler ve Çevreler (Yer Tarifi Yapalım-2)        
09.30    FEN BİLİMLERİ-4 Kuvvetin Etkileri/ Fiziksel Olaylar (Mıknatısın Özellikleri)        
10.00    İNGİLİZCE-3 Feelings        
10.30    TÜRKÇE-3 Erdemler (Tema Değerlendirme Çalışması)        
11.00    İNGİLİZCE-2 Numbers        
11.30    HAYAT BİLGİSİ-2 Evimizde Hayat (İstek ve İhtiyaçları Sıralama-1)        
12.00    OKUYORUM YAZIYORUM Sesleri Tanıyoruz (Y, y)        
12.30    TÜRKÇE-1 Okuyorum Yazıyorum (Y Harfini Öğreniyorum-Hece ve Kelimeler Oluşturma-1)        
13.00    HAYAT BİLGİSİ-1 Evimizde Hayat (Evimizin Yeri-1)        
13.30    BİLİŞSEL BECERİLER Tehlikeli Durumlardan Kaçınma        
14.00    TÜRK İŞARET DİLİ Vücudumuz, Sayılar, Günler, Aylar, Mevsimler ile İlgili Diyaloglar        
14.30    1-2-3-4 TBA TBA Kuşağı        
15.00    SOSYAL BİLGİLER-4 (Tekrar) İnsanlar, Yerler ve Çevreler (Yer Tarifi Yapalım-2)        
15.30    FEN BİLİMLERİ-4 (Tekrar) Kuvvetin Etkileri/ Fiziksel Olaylar (Mıknatısın Özellikleri)        
16.00    İNGİLİZCE-3 (Tekrar) Feelings        
16.30    TÜRKÇE-3 (Tekrar) Erdemler (Tema Değerlendirme Çalışması)        
17.00    İNGİLİZCE-2 (Tekrar) Numbers        
17.30    HAYAT BİLGİSİ-2 (Tekrar) Evimizde Hayat (İstek ve İhtiyaçları Sıralama-1)        
18.00    OKUYORUM YAZIYORUM (Tekrar) Sesleri Tanıyoruz (Y, y)        
18.30    TÜRKÇE-1 (Tekrar) Okuyorum Yazıyorum (Y Harfini Öğreniyorum-Hece ve Kelimeler Oluşturma-1)        
19.00    HAYAT BİLGİSİ-1 (Tekrar) Evimizde Hayat (Evimizin Yeri-1)        
19.30    OKUL ÖNCESİ - Etkinlik Kuşağı (Tekrar) Aile (Oyun, Türkçe, Matematik ve Müzik Etkinlikleri)        
20.30    VELİ KUŞAĞI - BİZDEN İnanç AYAR        
21.00    BİLİŞSEL BECERİLER (Tekrar) Tehlikeli Durumlardan Kaçınma        
21.30    TÜRK İŞARET DİLİ (Tekrar) Vücudumuz, Sayılar, Günler, Aylar, Mevsimler ile İlgili Diyaloglar        
22.00    1-2-3-4 TBA (Tekrar) TBA Kuşağı
    
EBA TV 21 Aralık Pazartesi ortaokul ders programı

09.00    İNGİLİZCE-5    Tour Around the World (Unit 4)        
09.30    FEN BİLİMLERİ-5    Sürtünme Kuvveti        
10.00    İNGİLİZCE-6    Tour Around the World (Unit 4)        
10.30    FEN BİLİMLERİ-6    Kuvvet ve Hareket        
11.00    İNGİLİZCE-7    Tour Around the World (Unit 4)        
11.30    FEN BİLİMLERİ-7    Kuvvet ve Enerji        
12.00    İNGİLİZCE-8    Tour Around the World (Unit 4)        
12.30    FEN BİLİMLERİ-8    Basınç - Ünite Tekrarı        
13.00    TBA    TBA Kuşağı        
13.30    BECERİ ÖĞRETİMİ    Geleneksel Müzikli Çocuk Oyunları Oynama        
14.00    TÜRK İŞARET DİLİ    Vücudumuz, Sayılar, Günler, Aylar, Mevsimler ile ilgili Diyaloglar        
14.30    KUR'AN-I KERİM    Kur'an Öğreniyorum-12        
15.00    İNGİLİZCE-5 (Tekrar)    Tour Around the World (Unit 4)
15.30    FEN BİLİMLERİ-5 (Tekrar) Sürtünme Kuvveti        
16.00    İNGİLİZCE-6 (Tekrar) Tour Around the World (Unit 4)        
16.30    FEN BİLİMLERİ-6 (Tekrar) Kuvvet ve Hareket        
17.00    İNGİLİZCE-7 (Tekrar) Tour Around the World (Unit 4)        
17.30    FEN BİLİMLERİ-7 (Tekrar) Kuvvet ve Enerji        
18.00    İNGİLİZCE-8 (Tekrar) Tour Around the World (Unit 4)        
18.30    FEN BİLİMLERİ-8 (Tekrar) Basınç - Ünite Tekrarı        
19.00    TBA (Tekrar) TBA Kuşağı        
19.30    BECERİ ÖĞRETİMİ (Tekrar) Geleneksel Müzikli Çocuk Oyunları Oynama        
20.00    TÜRK İŞARET DİLİ (Tekrar) Vücudumuz, Sayılar, Günler, Aylar, Mevsimler ile ilgili Diyaloglar        
20.30    KUR'AN-I KERİM (Tekrar) Kur'an Öğreniyorum-12        
21.00    YETİŞKİN KUŞAĞI - BİZDEN İnanç AYAR

EBA TV 21 Aralık Pazartesi lise ders programı

00.00    SAĞLIK HİZMETLERİ 10 (Tekrar)    Merkezi Sinir Sistemi        
00.30    BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ-10 (Tekrar)    Değişken ve Sabit Tanımlama        
09.00    BİYOLOJİ-9    Sağlıklı Beslenme        
09.30    İNGİLİZCE-9    Human in Nature-Workbook        
10.00    BİYOLOJİ-10    Monohibrit-Dihibrit Çaprazlama        
10.30    FELSEFE-10    Felsefi Bir Metin Üzerinden Varlık Türlerinin Sınıflandırılması        
11.00    İNGİLİZCE-10    Traditions-Workbook        
11.30    BİYOLOJİ-11    Sindirim Sistemi - I        
12.00    FELSEFE-11    MS 2. Yüzyıl-MS 15. Yüzyıl Filozoflarının Felsefi Görüşlerinin Analizi ( İbn Rüşd)        
12.30    İNGİLİZCE-11    What a Life! - Workbook        
13.00    BİYOLOJİ-12    Fotosentez Reaksiyonları - II        
13.30    İNGİLİZCE-12    Preparation For the University Entrance Exam - Part 8        
14.00    ARAPÇA-10    Beş Vakit Namaz 1        
14.30    MESLEKİ ARAPÇA-11    "Nüzul Sebebleri Okuma Parçası, Kelimeler ve Kavramlar, İzafet İsim Tamlaması, Kelimeler ve Kavramlar"        
15.00    MESLEKİ ARAPÇA-12    Hz Musa ve Firavun Kıssası Okuma Parçası, Sülasi Mezid Südasi Fiiller        
15.30    MESLEKİ GELİŞİM ATÖLYESİ 9    Otonom Teknolojileri        
16.00    SAĞLIK HİZMETLERİ 10    Hastanın Genel Durum Değişiklikleri-Yaşam Bulguları        
16.30    BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ-10    Nokta Vuruşlu, Mürekkep Püskürtmeli ve Çok Fonksiyonlu Yazıcılar        
17.00    BİYOLOJİ-9 (Tekrar)    Sağlıklı Beslenme        
17.30    İNGİLİZCE-9 (Tekrar)    Human in Nature-Workbook        
18.00    BİYOLOJİ-10 (Tekrar)    Monohibrit-Dihibrit Çaprazlama        
18.30    FELSEFE-10 (Tekrar)    Felsefi Bir Metin Üzerinden Varlık Türlerinin Sınıflandırılması        
19.00    İNGİLİZCE-10 (Tekrar)    Traditions-Workbook        
19.30    BİYOLOJİ-11 (Tekrar)    Sindirim Sistemi - I        
20.00    FELSEFE-11 (Tekrar)    MS 2. Yüzyıl-MS 15. Yüzyıl Filozoflarının Felsefi Görüşlerinin Analizi ( İbn Rüşd)        
20.30    İNGİLİZCE-11 (Tekrar)    What a Life! - Workbook        
21.00    BİYOLOJİ-12 (Tekrar)    Fotosentez Reaksiyonları - II        
21.30    İNGİLİZCE-12 (Tekrar)    Preparation For the University Entrance Exam - Part 8        
22.00    ARAPÇA-10 (Tekrar)    Beş Vakit Namaz 1        
22.30    MESLEKİ ARAPÇA-11 (Tekrar)    "Nüzul Sebebleri Okuma Parçası, Kelimeler ve Kavramlar, İzafet İsim Tamlaması, Kelimeler ve Kavramlar"        
23.00    MESLEKİ ARAPÇA-12 (Tekrar)    Hz Musa ve Firavun Kıssası Okuma Parçası, Sülasi Mezid Südasi Fiiller        
23.30    MESLEKİ GELİŞİM ATÖLYESİ 9 (Tekrar)    Otonom Teknolojileri