EBA TV İlkokul (5-9 Ekim 2020) Yayın Akışı, EBA TV Ortaokul (5-9 Ekim 2020) Yayın Akışı, EBA TV Lise (5-9 Ekim 2020) Yayın Akışı detayları belli oldu.

EBA TV İlkokul, EBA TV Ortaokul, EBA TV Lise Uydu frekans ve şifreli yayın platformları kanal sıralaması bilgileri de sizlere kolaylık olması açısından haberimizde yer almaktadır.



EBA TV İLKOKUL 5 EKİM 2020

09.00 TÜRKÇE4 Okuma Kültürü (Nane ile Limon / Kütüphane (İzleme Metni))
09.30 MATEMATİK-4 Doğal Sayılar (Doğal Sayıları Sıralama-1)
10.00 TÜRKÇE-3 Birey ve Toplum (Kral ve Tohum-1)
10.30 MATEMATİK-3 Doğal Sayılar (Yuvarlama)
11.00 TÜRKÇE-2 Birey ve Toplum (Dinleme Metni)
11.30 MATEMATİK-2 Doğal Sayılar (Basamak Adları ve Basamak Değeri)
12.00 OKUYORUM YAZIYORUM Sesleri Tanıyoruz (E,e-L,l)
12.30 TÜRKÇE-1 Okuma Yazma Öğreniyorum (Büyük "E" Sesini Öğreniyoruz)
13.00 MATEMATİK-1 Doğal Sayılar (Rakamlar-1 Rakamı)
13.30 TÜRKÇE E Sesini Tanıma, Okuma ve Yazma
14.00 MATEMATİK 1-20 ye kadar olan sayıları sıralar.
14.30 1-2-3-4 YABANCI ÖĞRENCİLER İÇİN TÜRKÇE Sınıf İçinde Tanıştırma-Harfler-Kelimeler
15.00 TÜRKÇE-4 (Tekrar) Okuma Kültürü (Nane ile Limon / Kütüphane (İzleme Metni))
15.30 MATEMATİK-4 (Tekrar) Doğal Sayılar (Doğal Sayıları Sıralama-1)
16.00 TÜRKÇE-3 (Tekrar) Birey ve Toplum (Kral ve Tohum-1)
16.30 MATEMATİK-3 (Tekrar) Doğal Sayılar (Yuvarlama)
17.00 TÜRKÇE-2 (Tekrar) Birey ve Toplum (Dinleme Metni)
17.30 MATEMATİK-2 (Tekrar) Doğal Sayılar (Basamak Adları ve Basamak Değeri)
18.00 OKUYORUM YAZIYORUM (Tekrar) Sesleri Tanıyoruz (E,e-L,l)
18.30 TÜRKÇE-1 (Tekrar) Okuma Yazma Öğreniyorum (Büyük "E" Sesini Öğreniyoruz)
19.00 MATEMATİK-1 (Tekrar) Doğal Sayılar (Rakamlar-1 Rakamı)
19.30 TÜRKÇE (Tekrar) E Sesini Tanıma, Okuma ve Yazma
20.00 MATEMATİK (Tekrar) 1-20 ye kadar olan sayıları sıralar.
20.30 1-2-3-4 YABANCI ÖĞRENCİLER İÇİN TÜRKÇE (Tekrar) Sınıf İçinde Tanıştırma-Harfler-Kelimeler
21.00 YETİŞKİN KUŞAĞI - BİZDEN Prof. Dr. Ahmet İNAM

EBA TV İLKOKUL 6 EKİM 2020

09.00 SOSYAL BİLGİLER-4 Birey ve Toplum (Nelerden Hoşlanıyorum? Neleri Yapabilirim?-1)
09.30 FEN BİLİMLERİ-4 Yer Kabuğu ve Dünyamızın Hareketleri (Dünyamızın Hareketleri-1)
10.00 HAYAT BİLGİSİ-3 Okulumuzda Hayat (Arkadaşım Ol)
10.30 FEN BİLİMLERİ-3 Gezegenimizi Tanıyalım (Neler Öğrendik?-1)
11.00 HAYAT BİLGİSİ-2 Okulumuzda Hayat (Sınıf ile İlgili Karar Alma-1)
11.30 MATEMATİK-2 Doğal Sayılar (Ritmik Sayılar- 2'şer ve 3'er Ritmik Sayma)
12.00 OKUYORUM YAZIYORUM Sesleri Tanıyoruz (E,e-L,l)
12.30 HAYAT BİLGİSİ-1 Okulumuzda Hayat (Sınıf Araç Gereçleri)
13.00 MATEMATİK-1 Doğal Sayılar (Rakamlar-2 Rakamı)
13.30 TÜRKÇE Metin Dinleme-Anlatma
14.00 HAYAT BİLGİSİ Yerleşim Yerleri ve Yaşadığımız Yerler
14.30 1-2-3-4 YABANCI ÖĞRENCİLER İÇİN TÜRKÇE Okulda Tanıştırma -E-e Sesi
15.00 SOSYAL BİLGİLER-4 (Tekrar) Birey ve Toplum (Nelerden Hoşlanıyorum? Neleri Yapabilirim?-1)
15.30 FEN BİLİMLERİ-4 (Tekrar) Yer Kabuğu ve Dünyamızın Hareketleri (Dünyamızın Hareketleri-1)
16.00 HAYAT BİLGİSİ-3 (Tekrar) Okulumuzda Hayat (Arkadaşım Ol)
16.30 FEN BİLİMLERİ-3 (Tekrar) Gezegenimizi Tanıyalım (Neler Öğrendik?-1)
17.00 HAYAT BİLGİSİ-2 (Tekrar) Okulumuzda Hayat (Sınıf ile İlgili Karar Alma-1)
17.30 MATEMATİK-2 (Tekrar) Doğal Sayılar (Ritmik Sayılar- 2'şer ve 3'er Ritmik Sayma)
18.00 OKUYORUM YAZIYORUM (Tekrar) Sesleri Tanıyoruz (E,e-L,l)
18.30 HAYAT BİLGİSİ-1 (Tekrar) Okulumuzda Hayat (Sınıf Araç Gereçleri)
19.00 MATEMATİK-1 (Tekrar) Doğal Sayılar (Rakamlar-2 Rakamı)
19.30 TÜRKÇE (Tekrar) Metin Dinleme-Anlatma
20.00 HAYAT BİLGİSİ (Tekrar) Yerleşim Yerleri ve Yaşadığımız Yerler
20.30 1-2-3-4 YABANCI ÖĞRENCİLER İÇİN TÜRKÇE (Tekrar) Okulda Tanıştırma -E-e Sesi
21.00 YETİŞKİN KUŞAĞI - ÖĞRETMENLER ODASI Efgan RENDE

EBA TV İLKOKUL 7 EKİM 2020

09.00 TÜRKÇE4 Okuma Kültürü (Kelime Çalışması,
Soru-Cevap Etkinliği, Deyimler)
09.30 MATEMATİK-4 Doğal Sayılar (Doğal Sayıları Sıralama-2)
10.00 TÜRKÇE-3 Birey ve Toplum (Kral ve Tohum-2)
10.30 MATEMATİK-3 Doğal Sayılar (Sayıları Karşılaştırma)
11.00 TÜRKÇE-2 Birey ve Toplum (Eş Anlamlı Kelimeler)
11.30 MATEMATİK-2 Doğal Sayılar (Ritmik Sayılar-
3'erli ve 4'erli Ritmik Sayma)
12.00 OKUYORUM YAZIYORUM Sesleri Tanıyoruz (A,a)
12.30 TÜRKÇE-1 Okuma Yazma Öğreniyorum
(Küçük "e" Sesini Öğreniyoruz)
13.00 MATEMATİK-1 Doğal Sayılar (Rakamlar-3 Rakamı)
13.30 BİLİŞSEL BECERİLER Kaba Motor Taklit Beceriler
14.00 MATEMATİK 3'er ve 4'er Ritmik Sayma
14.30 1-2-3-4 YABANCI ÖĞRENCİLER İÇİN TÜRKÇE Yakın Çevrede Tanıştırma- L-l Sesi
15.00 TÜRKÇE-4 (Tekrar) Okuma Kültürü (Kelime Çalışması
Soru-Cevap Etkinliği, Deyimler)
15.30 MATEMATİK-4 (Tekrar) Doğal Sayılar (Doğal Sayıları Sıralama-2)
16.00 TÜRKÇE-3 (Tekrar) Birey ve Toplum (Kral ve Tohum-2)
16.30 MATEMATİK-3 (Tekrar) Doğal Sayılar (Sayıları Karşılaştırma)
17.00 TÜRKÇE-2 (Tekrar) Birey ve Toplum (Eş Anlamlı Kelimeler)
17.30 MATEMATİK-2 (Tekrar) Doğal Sayılar (Ritmik Sayılar-
3'erli ve 4'erli Ritmik Sayma)
18.00 OKUYORUM YAZIYORUM (Tekrar) Sesleri Tanıyoruz (A,a)
18.30 TÜRKÇE-1 (Tekrar) Okuma Yazma Öğreniyorum
(Küçük "e" Sesini Öğreniyoruz)
19.00 MATEMATİK-1 (Tekrar) Doğal Sayılar (Rakamlar-3 Rakamı)
19.30 BİLİŞSEL BECERİLER (Tekrar) Kaba Motor Taklit Beceriler
20.00 MATEMATİK (Tekrar) 3'er ve 4'er Ritmik Sayma
20.30 1-2-3-4 YABANCI ÖĞRENCİLER İÇİN TÜRKÇE (Tekrar) Yakın Çevrede Tanıştırma- L-l Sesi
21.00 YETİŞKİN KUŞAĞI - BİZDEN Prof. Dr. Selçuk ŞİRİN

EBA TV İLKOKUL 8 EKİM 2020

09.00 İNGİLİZCE-4 Classroom Rules
09.30 DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ-4 Günlük Konuşmalarda Dinî İfadeler
10.00 HAYAT BİLGİSİ-3 Okulumuzda Hayat (Kroki Çiziyoruz)
10.30 FEN BİLİMLERİ-3 Gezegenimizi Tanıyalım (Neler Öğrendik?-2)
11.00 HAYAT BİLGİSİ-2 Okulumuzda Hayat (Sınıf ile İlgili Karar Alma-2)
11.30 TÜRKÇE-2 Birey ve Toplum (5N, 1K)
12.00 OKUYORUM YAZIYORUM Sesleri Tanıyoruz (A,a)
12.30 HAYAT BİLGİSİ-1 Okulumuzda Hayat (Bayrak Töreni ve Şeref Köşesi)
13.00 TÜRKÇE-1 Okuma Yazma Öğreniyorum (L sesi)
13.30 TÜRKÇE L Sesini Tanıma, Okuma ve Yazma
14.00 HAYAT BİLGİSİ Evde Üzerine Düşen Görev ve Sorumluluklar
14.30 1-2-3-4 TBA TBA Kuşağı
15.00 İNGİLİZCE-4 (Tekrar) Classroom Rules
15.30 DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ-4 (Tekrar) Günlük Konuşmalarda Dinî İfadeler
16.00 HAYAT BİLGİSİ-3 (Tekrar) Okulumuzda Hayat (Kroki Çiziyoruz)
16.30 FEN BİLİMLERİ-3 (Tekrar) Gezegenimizi Tanıyalım (Neler Öğrendik?-2)
17.00 HAYAT BİLGİSİ-2 (Tekrar) Okulumuzda Hayat (Sınıf ile İlgili Karar Alma-2)
17.30 TÜRKÇE-2 (Tekrar) Birey ve Toplum (5N, 1K)
18.00 OKUYORUM YAZIYORUM (Tekrar) Sesleri Tanıyoruz (A,a)
18.30 HAYAT BİLGİSİ-1 (Tekrar) Okulumuzda Hayat (Bayrak Töreni ve Şeref Köşesi)
19.00 TÜRKÇE-1 (Tekrar) Okuma Yazma Öğreniyorum (L sesi)
19.30 TÜRKÇE (Tekrar) L Sesini Tanıma, Okuma ve Yazma
20.00 HAYAT BİLGİSİ (Tekrar) Evde Üzerine Düşen Görev ve Sorumluluklar
20.30 1-2-3-4 TBA (Tekrar) TBA Kuşağı
21.00 YETİŞKİN KUŞAĞI - ÖĞRETMENLER ODASI Cem SORGUÇ

EBA TV İLKOKUL 9 EKİM 2020

09.00 SOSYAL BİLGİLER-4 Birey ve Toplum (Nelerden Hoşlanıyorum? Neleri Yapabilirim?-2)
09.30 FEN BİLİMLERİ-4 Yer Kabuğu ve Dünyamızın
Hareketleri
(Dünyamızın Hareketleri-2)
10.00 İNGİLİZCE-3 Greetings
10.30 TÜRKÇE-3 Birey ve Toplum (Alfabe)
11.00 İNGİLİZCE-2 Words
11.30 HAYAT BİLGİSİ-2 Okulumuzda Hayat
(Okulun Çevresini Tanıtma-1)
12.00 OKUYORUM YAZIYORUM Okuma Yazma Etkinlikleri
12.30 TÜRKÇE-1 Okuma Yazma Öğreniyorum
(El ve Ele Heceleri)
13.00 HAYAT BİLGİSİ-1 Okulumuzda Hayat
(Bayrak Töreni)
13.30 BİLİŞSEL BECERİLER Nesne, Nesne Resimleri,
Ses ve Hareketleri Sayma
14.00 TÜRK İŞARET DİLİ Günlük Aktiviteler, Duygular,
Hava Durumu
14.30 1-2-3-4 TBA TBA Kuşağı
15.00 SOSYAL BİLGİLER-4 (Tekrar) Birey ve Toplum
(Nelerden Hoşlanıyorum?
Neleri Yapabilirim?-2)
15.30 FEN BİLİMLERİ-4 (Tekrar) Yer Kabuğu ve Dünyamızın
Hareketleri
(Dünyamızın Hareketleri-2)
16.00 İNGİLİZCE-3 (Tekrar) Greetings
16.30 TÜRKÇE-3 (Tekrar) Birey ve Toplum (Alfabe)
17.00 İNGİLİZCE-2 (Tekrar) Words
17.30 HAYAT BİLGİSİ-2 (Tekrar) Okulumuzda Hayat
(Okulun Çevresini Tanıtma-1)
18.00 OKUYORUM YAZIYORUM (Tekrar) Okuma Yazma Etkinlikleri
18.30 TÜRKÇE-1 (Tekrar) Okuma Yazma Öğreniyorum
(El ve Ele Heceleri)
19.00 HAYAT BİLGİSİ-1 (Tekrar) Okulumuzda Hayat
(Bayrak Töreni)
19.30 BİLİŞSEL BECERİLER (Tekrar) Nesne, Nesne Resimleri,
Ses ve Hareketleri Sayma
20.00 TÜRK İŞARET DİLİ (Tekrar) Günlük Aktiviteler, Duygular,
Hava Durumu
20.30 1-2-3-4 TBA (Tekrar) TBA Kuşağı
21.00 YETİŞKİN KUŞAĞI - BİZDEN Fikret DOĞAN

EBA TV ORTAOKUL 3 EKİM 2020

09.30 TÜRKÇE-8 Deyimler ve Atasözleri
10.00 FEN BİLİMLERİ-8 İklim ve Hava Hareketleri
10.30 İNGİLİZCE-8 Friendship (Soru Çözümü)
11.00 TÜRKÇE-8 (Tekrar) Deyimler ve Atasözleri
11.30 FEN BİLİMLERİ-8 (Tekrar) İklim ve Hava Hareketleri
12.00 İNGİLİZCE-8 (Tekrar) Friendship (Soru Çözümü)

EBA TV ORTAOKUL 4 EKİM 2020

09.30 MATEMATİK-8 Çarpanlar ve Katlar/ Ebob-Ekok
10.00 T.C. İNKILAP TARİHİ VE ATATÜRKÇÜLÜK-8 Mavi Gözlü Çocuk: Mustafa
10.30 DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ-8 Kader İnancı
11.00 MATEMATİK-8 (Tekrar) Çarpanlar ve Katlar/ Ebob-Ekok
11.30 T.C. İNKILAP TARİHİ VE ATATÜRKÇÜLÜK-8 (Tekrar) Mavi Gözlü Çocuk: Mustafa
12.00 DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ-8 (Tekrar) Kader İnancı

EBA TV ORTAOKUL 5 EKİM 2020

09.00 TÜRKÇE-5 Deyimler ve Atasözleri Soru Çözümü
09.30 MATEMATİK-5 Doğal Sayılarla İşlemler
10.00 TÜRKÇE-6 Cümlede Anlam
10.30 MATEMATİK-6 Doğal Sayılarla İşlemler
11.00 TÜRKÇE-7 Söz Sanatları
11.30 MATEMATİK-7 Tam Sayılarla İşlemler
12.00 TÜRKÇE-8 Söz Sanatları
12.30 MATEMATİK-8 Çarpanlar ve Katlar
13.00 ARAPÇA-5 Kısa Sesler 1
13.30 TÜRKÇE Okuduklarımız ile İlgili Çıkarımda Bulunma
14.00 MATEMATİK 3. 4. 5 Basamaklı Sayılar
14.30 5-6-7-8 YABANCI ÖĞRENCİLER İÇİN TÜRKÇE Tanıtma(Sınıf) - Bu ne, bu kim? -
Bunlar ne,bunlar kim?
15.00 TÜRKÇE-5 (Tekrar) Deyimler ve Atasözleri Soru Çözümü
15.30 MATEMATİK-5 (Tekrar) Doğal Sayılarla İşlemler
16.00 TÜRKÇE-6 (Tekrar) Cümlede Anlam
16.30 MATEMATİK-6 (Tekrar) Doğal Sayılarla İşlemler
17.00 TÜRKÇE-7 (Tekrar) Söz Sanatları
17.30 MATEMATİK-7 (Tekrar) Tam Sayılarla İşlemler
18.00 TÜRKÇE-8 (Tekrar) Söz Sanatları
18.30 MATEMATİK-8 (Tekrar) Çarpanlar ve Katlar
19.00 ARAPÇA-5 (Tekrar) Kısa Sesler 1
19.30 TÜRKÇE (Tekrar) Okuduklarımız ile İlgili Çıkarımda Bulunma
20.00 MATEMATİK (Tekrar) 3. 4. 5 Basamaklı Sayılar
20.30 5-6-7-8 YABANCI ÖĞRENCİLER İÇİN TÜRKÇE (Tekrar) Tanıtma(Sınıf) - Bu ne, bu kim? -
Bunlar ne,bunlar kim?
21.00 YETİŞKİN KUŞAĞI - BİZDEN Prof. Dr. Ahmet İNAM

EBA TV ORTAOKUL 6 EKİM 2020

09.00 SOSYAL BİLGİLER-5 Hak ve Sorumluluklarımız
09.30 FEN BİLİMLERİ-5 Ay'ın Hareketleri ve Evreleri
10.00 SOSYAL BİLGİLER-6 1. Ünite Tekrarı
10.30 FEN BİLİMLERİ-6 Ünite Tekrarı ve Soru Çözümü
11.00 SOSYAL BİLGİLER-7 Hızlı İletişim Hızlı Toplum
11.30 FEN BİLİMLERİ-7 Yıldız
12.00 T.C. İNKILAP TARİHİ VE ATATÜRKÇÜLÜK-8 Adım Adım Liderliğe Doğru
12.30 FEN BİLİMLERİ-8 Soru Çözümü
13.00 ARAPÇA-6 Oyunlar (Birinci Bölüm)
13.30 TÜRKÇE Gerçek Mecaz ve Terim Anlamı İçeren
Sözcükleri Ayırt Etme
14.00 FEN BİLİMLERİ Dünyanın Şekli ve Katmanları
14.30 5-6-7-8 YABANCI ÖĞRENCİLER İÇİN TÜRKÇE Sınıfta ne var? ne yok? -
... mı? ...mi?... değil. -
Türkçe okuma yazma
15.00 SOSYAL BİLGİLER-5 (Tekrar) Hak ve Sorumluluklarımız
15.30 FEN BİLİMLERİ-5 (Tekrar) Ay'ın Hareketleri ve Evreleri
16.00 SOSYAL BİLGİLER-6 (Tekrar) 1. Ünite Tekrarı
16.30 FEN BİLİMLERİ-6 (Tekrar) Ünite Tekrarı ve Soru Çözümü
17.00 SOSYAL BİLGİLER-7 (Tekrar) Hızlı İletişim Hızlı Toplum
17.30 FEN BİLİMLERİ-7 (Tekrar) Yıldız
18.00 T.C. İNKILAP TARİHİ VE ATATÜRKÇÜLÜK-8 (Tekrar) Adım Adım Liderliğe Doğru
18.30 FEN BİLİMLERİ-8 (Tekrar) Soru Çözümü
19.00 ARAPÇA-6 (Tekrar) Oyunlar (Birinci Bölüm)
19.30 TÜRKÇE (Tekrar) Gerçek Mecaz ve Terim Anlamı
İçeren Sözcükleri Ayırt Etme
20.00 FEN BİLİMLERİ (Tekrar) Dünyanın Şekli ve Katmanları
20.30 5-6-7-8 YABANCI ÖĞRENCİLER İÇİN
TÜRKÇE (Tekrar)
Sınıfta ne var? ne yok? -
... mı? ...mi?... değil. -
Türkçe okuma yazma
21.00 YETİŞKİN KUŞAĞI - ÖĞRETMENLER ODASI Efgan RENDE

EBA TV ORTAOKUL 7 EKİM 2020

09.00 İNGİLİZCE5 Story Time - Max goes to school
09.30 MATEMATİK-5 Doğal Sayılarla İşlemler
10.00 İNGİLİZCE-6 Story Time - Max and Buddy go to the vet
10.30 DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ-6 Vahiy ve Vahyin Gönderiliş Amacı
11.00 İNGİLİZCE-7 Revision 1
11.30 MATEMATİK-7 Tam Sayılarla İşlemler
12.00 İNGİLİZCE-8 Practice Time
12.30 DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ-8 İnsanın İradesi ve Kader
13.00 ARAPÇA-7 Öğretmenim 1
13.30 SOSYAL BİLGİLER Çevremizdeki Teknolojik Ürünleri
Kullanım Alanlarına Göre Sınıflandırma
14.00 MATEMATİK Bir Sayıdan Önce ve Sonra
Gelecek Olan Sayıyı Söyleme
14.30 TBA TBA Kuşağı
15.00 İNGİLİZCE-5 (Tekrar) Story Time - Max goes to school
15.30 MATEMATİK-5 (Tekrar) Doğal Sayılarla İşlemler
16.00 İNGİLİZCE-6 (Tekrar) Story Time - Max and Buddy go to the vet
16.30 DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ-6 (Tekrar) Vahiy ve Vahyin Gönderiliş Amacı
17.00 İNGİLİZCE-7 (Tekrar) Revision 1
17.30 MATEMATİK-7 (Tekrar) Tam Sayılarla İşlemler
18.00 İNGİLİZCE-8 (Tekrar) Practice Time
18.30 DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ-8 (Tekrar) İnsanın İradesi ve Kader
19.00 ARAPÇA-7 (Tekrar) Öğretmenim 1
19.30 SOSYAL BİLGİLER (Tekrar) Çevremizdeki Teknolojik Ürünleri Kullanım
Alanlarına Göre Sınıflandırma
20.00 MATEMATİK (Tekrar) Bir Sayıdan Önce ve Sonra Gelecek
Olan Sayıyı Söyleme
20.30 TBA (Tekrar) TBA Kuşağı
21.00 YETİŞKİN KUŞAĞI - BİZDEN Prof. Dr. Selçuk ŞİRİN

EBA TV ORTAOKUL 8 EKİM 2020

09.00 TÜRKÇE-5 Deyimler ve Atasözleri Soru Çözümü
09.30 DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ-5 Allah (c.c.) Görür ve İşitir, Allah’ın (c.c.)
Her Şeye Gücü Yeter
10.00 TÜRKÇE-6 Cümlede Anlam-2
10.30 MATEMATİK-6 Çarpanlar ve Katlar
11.00 TÜRKÇE-7 Soru Çözümü
11.30 DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ-7 Dünya ve Ahiret Hayatı
12.00 TÜRKÇE-8 Soru Çözümü
12.30 MATEMATİK-8 Üslü İfadeler
13.00 ARAPÇA-8 Tiyatro 1
13.30 TÜRKÇE Metindeki Hikaye Unsurlarını Belirler
14.00 BECERİ ÖĞRETİMİ Günlük Yaşamda Karşılaştığı Sosyal
Problemleri Çözme
14.30 TBA TBA Kuşağı
15.00 TÜRKÇE-5 (Tekrar) Deyimler ve Atasözleri Soru Çözümü
15.30 DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ-5 (Tekrar) Allah (c.c.) Görür ve İşitir, Allah’ın (c.c.)
Her Şeye Gücü Yeter
16.00 TÜRKÇE-6 (Tekrar) Cümlede Anlam-2
16.30 MATEMATİK-6 (Tekrar) Çarpanlar ve Katlar
17.00 TÜRKÇE-7 (Tekrar) Soru Çözümü
17.30 DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ-7 (Tekrar) Dünya ve Ahiret Hayatı
18.00 TÜRKÇE-8 (Tekrar) Soru Çözümü
18.30 MATEMATİK-8 (Tekrar) Üslü İfadeler
19.00 ARAPÇA-8 (Tekrar) Tiyatro 1
19.30 TÜRKÇE (Tekrar) Metindeki Hikaye Unsurlarını Belirler
20.00 BECERİ ÖĞRETİMİ (Tekrar) Günlük Yaşamda Karşılaştığı Sosyal
Problemleri Çözme
20.30 TBA (Tekrar) TBA Kuşağı
21.00 YETİŞKİN KUŞAĞI - ÖĞRETMENLER ODASI Cem SORGUÇ

EBA TV ORTAOKUL 9 EKİM 2020

09.00 İNGİLİZCE-5 Tour Around the World 5
09.30 FEN BİLİMLERİ-5 Ay'ın Hareketleri ve Evreleri
10.00 İNGİLİZCE-6 Tour Around the World 6
10.30 FEN BİLİMLERİ-6 Ünite Tekrarı ve Soru Çözümü
11.00 İNGİLİZCE-7 Tour Around the World 7
11.30 FEN BİLİMLERİ-7 Yıldız
12.00 İNGİLİZCE-8 Tour Around the World 8
12.30 FEN BİLİMLERİ-8 Soru Çözümü
13.00 TBA TBA Kuşağı
13.30 BECERİ ÖĞRETİMİ Boyama Teknikleri
14.00 TÜRK İŞARET DİLİ Günlük Aktiviteler, Duygular, Hava Durumu
14.30 KUR'AN-I KERİM Kur'an Öğreniyorum-3
15.00 İNGİLİZCE-5 (Tekrar) Tour Around the World 5
15.30 FEN BİLİMLERİ-5 (Tekrar) Ay'ın Hareketleri ve Evreleri
16.00 İNGİLİZCE-6 (Tekrar) Tour Around the World 6
16.30 FEN BİLİMLERİ-6 (Tekrar) Ünite Tekrarı ve Soru Çözümü
17.00 İNGİLİZCE-7 (Tekrar) Tour Around the World 7
17.30 FEN BİLİMLERİ-7 (Tekrar) Yıldız
18.00 İNGİLİZCE-8 (Tekrar) Tour Around the World 8
18.30 FEN BİLİMLERİ-8 (Tekrar) Soru Çözümü
19.00 TBA (Tekrar) TBA Kuşağı
19.30 BECERİ ÖĞRETİMİ (Tekrar) Boyama Teknikleri
20.00 TÜRK İŞARET DİLİ (Tekrar) Günlük Aktiviteler, Duygular, Hava Durumu
20.30 KUR'AN-I KERİM (Tekrar) Kur'an Öğreniyorum-3
21.00 YETİŞKİN KUŞAĞI - BİZDEN Fikret DOĞAN

EBA TV LİSE 3 EKİM 2020

00.00 SAĞLIK HİZMETLERİ 10 (Tekrar) Hasta Odası Hazırlama-2
00.30 BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ-10 (Tekrar) İç Donanım Birimleri-2
09.30 TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI-12 Genel Tekrar ve Soru Çözümü
10.00 TARİH Genel Tekrar ve Soru Çözümü
10.30 COĞRAFYA-12 Genel Tekrar ve Soru Çözümü
11.00 MATEMATİK-12 Genel Tekrar ve Soru Çözümü
11.30 FİZİK-12 Genel Tekrar ve Soru Çözümü
12.00 DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ-12 Genel Tekrar ve Soru Çözümü
12.30 TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI-12 (Tekrar) Genel Tekrar ve Soru Çözümü
13.00 TARİH (Tekrar) Genel Tekrar ve Soru Çözümü
13.30 COĞRAFYA-12 (Tekrar) Genel Tekrar ve Soru Çözümü
14.00 MATEMATİK-12 (Tekrar) Genel Tekrar ve Soru Çözümü
14.30 FİZİK-12 (Tekrar) Genel Tekrar ve Soru Çözümü
15.00 DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ-12 (Tekrar) Genel Tekrar ve Soru Çözümü

EBA TV LİSE 4 EKİM 2020

09.30 TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI-12 Genel Tekrar ve Soru Çözümü
10.00 FELSEFE-12 Genel Tekrar ve Soru Çözümü
10.30 MATEMATİK-12 Genel Tekrar ve Soru Çözümü
11.00 BİYOLOJİ-12 Genel Tekrar ve Soru Çözümü
11.30 KİMYA-12 Genel Tekrar ve Soru Çözümü
12.00 TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI-12 (Tekrar) Genel Tekrar ve Soru Çözümü
12.30 FELSEFE-12 (Tekrar) Genel Tekrar ve Soru Çözümü
13.00 MATEMATİK-12 (Tekrar) Genel Tekrar ve Soru Çözümü
13.30 BİYOLOJİ-12 (Tekrar) Genel Tekrar ve Soru Çözümü
14.00 KİMYA-12 (Tekrar) Genel Tekrar ve Soru Çözümü

EBA TV LİSE 5 EKİM 2020

09.00 TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI-9 Hikâyenin Unsurları,Tema,
Konu, Çatışma, Anlatıcı, Bakış Açısı,
Anlatım Biçimleri ve Teknikleri
09.30 MATEMATİK-9 Kümelerde Temel Kavramlar
10.00 DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ-9 1. İslam’da Bilgi Kaynakları
10.30 TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI-10 Türk Edebiyatının Tarihî Dönemleri
11.00 MATEMATİK-10 Sıralama ve Seçme
11.30 TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI-11 Cumhuriyet Dönemi’nde (1923-1940) Hikâye 1
12.00 MATEMATİK-11 Trigonometrik Fonksiyonlar
12.30 TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI-12 1960 Sonrası Cumhuriyet
Dönemi Hikâyesi
13.00 MATEMATİK-12 Logaritma Fonksiyonu
13.30 9-10-11-12 YABANCI ÖĞRENCİLER
İÇİN TÜRKÇE
Tanıtma (Sınıf) - Bu ne?-
Bu Kim? - D, E, ve F Harfleri
14.00 KUR'AN-I KERİM Tecvid (Med Harfleri)
14.30 ARAPÇA-9 Akrabalarım
15.00 TEMEL DİNİ BİLGİLER-9 Meleklere İman - Kitaplara İman
15.30 ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ 9 Çocuk Ruh Sağlığı-3
16.00 MUHASEBE VE FİNANSMAN 9 Mesleki Matematik Aritmetiği-3
16.30 MAKİNE VE TASARIM TEKNOLOJİSİ 9 Geometrik Çizimler-3
17.00 TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI-9 (Tekrar) Hikâyenin Unsurları,Tema, Konu,
Çatışma, Anlatıcı, Bakış Açısı,
Anlatım Biçimleri ve Teknikleri
17.30 MATEMATİK-9 (Tekrar) Kümelerde Temel Kavramlar
18.00 DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ-9 (Tekrar) 1. İslam’da Bilgi Kaynakları
18.30 TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI-10 (Tekrar) Türk Edebiyatının Tarihî Dönemleri
19.00 MATEMATİK-10 (Tekrar) Sıralama ve Seçme
19.30 TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI-11 (Tekrar) Cumhuriyet Dönemi’nde
(1923-1940) Hikâye 1
20.00 MATEMATİK-11 (Tekrar) Trigonometrik Fonksiyonlar
20.30 TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI-12 (Tekrar) 1960 Sonrası Cumhuriyet
Dönemi Hikâyesi
21.00 MATEMATİK-12 (Tekrar) Logaritma Fonksiyonu
21.30 9-10-11-12 YABANCI
ÖĞRENCİLER İÇİN TÜRKÇE (Tekrar)
Tanıtma (Sınıf) -
Bu ne?- Bu Kim? -
D, E, ve F Harfleri
22.00 KUR'AN-I KERİM (Tekrar) Tecvid (Med Harfleri)
22.30 ARAPÇA-9 (Tekrar) Akrabalarım
23.00 TEMEL DİNİ BİLGİLER-9 (Tekrar) Meleklere İman -
Kitaplara İman
23.30 ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ 9 (Tekrar) Çocuk Ruh Sağlığı-3

EBA TV LİSE 6 EKİM 2020

00.00 MUHASEBE VE FİNANSMAN 9 (Tekrar) Mesleki Matematik Aritmetiği-3
00.30 MAKİNE VE TASARIM
TEKNOLOJİSİ 9 (Tekrar)
Geometrik Çizimler-3
09.00 TARİH-9 "Tarih ve Zaman/ Zamanın Taksimi "
09.30 FİZİK-9 Kütle - Hacim
10.00 DİN KÜLTÜRÜ VE
AHLAK BİLGİSİ-10
Allah’ın İsim ve Sıfatları
10.30 TARİH-10 "Yerleşme ve Devletleşme
Sürecinde Selçuklu/
Anadolu’daki ilk Türk siyasi
teşekküllerin
birbirleriyle ve çevre
devletlerle olan ilişkileri "
11.00 FİZİK-10 Akım,Kirchoff,Ohm Kanunu
11.30 TARİH-11 "Değişen Dünya Dengeleri Karşısında
Osmanlı Siyaseti (1595-1774)/
Uzun Savaşlardan Diplomasiye "
12.00 FİZİK-11 Vektör, Bağıl Hız ve Nehir Problemleri
12.30 T.C. İNKILAP TARİHİ VE
ATATÜRKÇÜLÜK-12
20. Yüzyıl Başlarında Osmanlı
Devleti ve Dünya/XX. Yüzyıl
Başlarında Osmanlı Devleti’nin
Genel Durumunu
13.00 FİZİK-12 Temel Kavramlar, Merkezcil
Kuvvet Soru Çözümü
13.30 9-10-11-12 YABANCI
ÖĞRENCİLER İÇİN TÜRKÇE
Sınıfta ne/kim var, ne/kim yok?-
..? ... değil.- Alfabe (G ve Ğ)
14.00 SİYER-10 3. İslamiyet Öncesi Arap
Yarımadası’na Genel Bakış
14.30 FIKIH-10 Fıkıh İlminin Diğer İlimlerle İlişkisi
15.00 HADİS-10 3.3. Rivayet-Râvi 3.4. Sened-
İsnad 3.5. Metin
15.30 MUHASEBE VE
FİNANSMAN 9
Defterler Belgeler-3
16.00 MAKİNE VE
TASARIM TEKNOLOJİSİ 9
El İşlemleri-3
16.30 ÇOCUK GELİŞİMİ VE
EĞİTİMİ 9
Gebelik Dönemi-3
17.00 TARİH-9 (Tekrar) "Tarih ve Zaman/ Zamanın Taksimi "
17.30 FİZİK-9 (Tekrar) Kütle - Hacim
18.00 DİN KÜLTÜRÜ VE
AHLAK BİLGİSİ-10 (Tekrar)
Allah’ın İsim ve Sıfatları
18.30 TARİH-10 (Tekrar) "Yerleşme ve Devletleşme Sürecinde Selçuklu/
Anadolu’daki ilk Türk siyasi teşekküllerin
birbirleriyle ve çevre devletlerle olan ilişkileri "
19.00 FİZİK-10 (Tekrar) Akım,Kirchoff,Ohm Kanunu
19.30 TARİH-11 (Tekrar) "Değişen Dünya Dengeleri Karşısında
Osmanlı Siyaseti (1595-1774)/Uzun
Savaşlardan Diplomasiye "
20.00 FİZİK-11 (Tekrar) Vektör, Bağıl Hız ve Nehir Problemleri
20.30 T.C. İNKILAP TARİHİ VE
ATATÜRKÇÜLÜK-12 (Tekrar)
20. Yüzyıl Başlarında Osmanlı
Devleti ve Dünya/XX. Yüzyıl
Başlarında Osmanlı Devleti’nin Genel Durumunu
21.00 FİZİK-12 (Tekrar) Temel Kavramlar, Merkezcil
Kuvvet Soru Çözümü
21.30 9-10-11-12 YABANCI
ÖĞRENCİLER
İÇİN TÜRKÇE (Tekrar)
Sınıfta ne/kim var, ne/kim yok?-
..? ... değil.- Alfabe (G ve Ğ)
22.00 SİYER-10 (Tekrar) 3. İslamiyet Öncesi Arap
Yarımadası’na Genel Bakış
22.30 FIKIH-10 (Tekrar) Fıkıh İlminin Diğer İlimlerle İlişkisi
23.00 HADİS-10 (Tekrar) 3.3. Rivayet-Râvi 3.4. Sened-
İsnad 3.5. Metin
23.30 MUHASEBE VE
FİNANSMAN 9 (Tekrar)
Defterler Belgeler-3

EBA TV LİSE 7 EKİM 2020

00.00 MAKİNE VE TASARIM TEKNOLOJİSİ 9 (Tekrar) El İşlemleri-3
00.30 ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ 9 (Tekrar) Gebelik Dönemi-3
09.00 TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI-9 Cumhuriyet Döneminde Hikâye,
Metin İnceleme
09.30 MATEMATİK-9 Kümelerde Temel Kavramlar
10.00 9-10-11-12 TBA Spor
10.30 TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI-10 Türkçenin Tarihî Gelişimi
11.00 MATEMATİK-10 Sıralama ve Seçme
11.30 TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI-11 Cumhuriyet Dönemi’nde
(1923-1940) Hikâye 2
12.00 MATEMATİK-11 Trigonometrik Fonksiyonlar
12.30 DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ-11 Ahiret Alemi
13.00 TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI-12 1960 Sonrası
Cumhuriyet Dönemi Hikâyesi /
Modernist Hikâye
13.30 MATEMATİK-12 Logaritma Fonksiyonu
14.00 AKAİD-11 İslam Akaidinin Temel Özellikleri
14.30 TEFSİR-11 Vahyin Yazılması ve Korunması
15.00 HİTABET VE MESLEKİ UYGULAMA-11 1.3.3. Müezzinlik ve
Uygulaması 1.3.4. Kur’an Kursu
Öğreticiliği ve Uygulaması
15.30 ELEKTRİK ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ 9 Ölçme Uygulamaları-5
16.00 ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ 9 Müzik Etkinlikleri-3
16.30 MUHASEBE VE FİNANSMAN 9 Kelime İşlemci-3
17.00 TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI-9 (Tekrar) Cumhuriyet Döneminde
Hikâye, Metin İnceleme
17.30 MATEMATİK-9 (Tekrar) Kümelerde Temel Kavramlar
18.00 9-10-11-12 TBA (Tekrar) Spor
18.30 TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI-10 (Tekrar) Türkçenin Tarihî Gelişimi
19.00 MATEMATİK-10 (Tekrar) Sıralama ve Seçme
19.30 TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI-11 (Tekrar) Cumhuriyet Dönemi’nde
(1923-1940) Hikâye 2
20.00 MATEMATİK-11 (Tekrar) Trigonometrik Fonksiyonlar
20.30 DİN KÜLTÜRÜ VE
AHLAK BİLGİSİ-11 (Tekrar)
Ahiret Alemi
21.00 TÜRK DİLİ VE
EDEBİYATI-12 (Tekrar)
1960 Sonrası Cumhuriyet
Dönemi Hikâyesi /
Modernist Hikâye
21.30 MATEMATİK-12 (Tekrar) Logaritma Fonksiyonu
22.00 AKAİD-11 (Tekrar) İslam Akaidinin Temel Özellikleri
22.30 TEFSİR-11 (Tekrar) Vahyin Yazılması ve Korunması
23.00 HİTABET VE MESLEKİ
UYGULAMA-11 (Tekrar)
1.3.3. Müezzinlik ve Uygulaması
1.3.4. Kur’an Kursu
Öğreticiliği ve Uygulaması
23.30 ELEKTRİK ELEKTRONİK
TEKNOLOJİSİ 9 (Tekrar)
Ölçme Uygulamaları-5

EBA TV LİSE 8 EKİM 2020

00.00 ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ 9 (Tekrar) Müzik Etkinlikleri-3
00.30 MUHASEBE VE
FİNANSMAN 9 (Tekrar)
Kelime İşlemci-3
09.00 COĞRAFYA-9 Coğrafya Biliminin Geçmişten
Günümüze Gelişimi
09.30 KİMYA-9 Kimya Laboratuvarında
İş Sağlığı Ve Güvenliği -
Kimya Laboratuvarında
Kullanılan Temel Malzemeler
10.00 9-10-11-12 TBA Sanat
10.30 COĞRAFYA-10 İç Kuvvetlerin Yer Şekillerinin
Oluşum Sürecine Etkileri
(Epirojenez – Orojenez)
11.00 KİMYA-10 Kimyanın Temel Kanunları Ve
Kimyasal Hesaplamalar -
Mol Hesaplamaları
11.30 COĞRAFYA-11 Ekosistem, Besin Zinciri,
Enerji Akışı
12.00 KİMYA-11 Modern Atom Teorisi -
Periyodik Sistem Ve
Elektron Dizilimleri
12.30 COĞRAFYA-12 Ekonomik Faaliyetlerin
Sosyal ve Kültürel Etkileri
13.00 KİMYA-12 Kimya Ve Elektrik -
Elektrotlar Ve
Elektrokimyasal Hücreler
13.30 DİN KÜLTÜRÜ VE
AHLAK BİLGİSİ-12
İslam Medeniyetinde
Öne Çıkan Eğitim Kurumları
14.00 DİNLER TARİHİ-12 Dinler Tarihinin Tanımı,
Konusu ve Metodu
14.30 İSLAM KÜLTÜR VE
MEDENİYETİ-12
3. İslam Kültür ve
Medeniyetinin Kaynakları
15.00 KELAM-12 Kelam İlminin İslami
İlimlerle İlişkisi
15.30 ELEKTRİK ELEKTRONİK
TEKNOLOJİSİ 9
Ölçme Uygulamaları-6
16.00 SAĞLIK HİZMETLERİ 10 Vücudun Temel Yapısı-3
16.30 BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ-10 Bilişim Etiği ve Bilgi Güvenliği-3
17.00 COĞRAFYA-9 (Tekrar) Coğrafya Biliminin Geçmişten
Günümüze Gelişimi
17.30 KİMYA-9 (Tekrar) Kimya Laboratuvarında
İş Sağlığı Ve Güvenliği -
Kimya Laboratuvarında
Kullanılan Temel Malzemeler
18.00 9-10-11-12 TBA (Tekrar) Sanat
18.30 COĞRAFYA-10 (Tekrar) İç Kuvvetlerin Yer Şekillerinin
Oluşum Sürecine Etkileri
(Epirojenez – Orojenez)
19.00 KİMYA-10 (Tekrar) Kimyanın Temel Kanunları Ve
Kimyasal Hesaplamalar -
Mol Hesaplamaları
19.30 COĞRAFYA-11 (Tekrar) Ekosistem, Besin Zinciri,
Enerji Akışı
20.00 KİMYA-11 (Tekrar) Modern Atom Teorisi -
Periyodik Sistem Ve
Elektron Dizilimleri
20.30 COĞRAFYA-12 (Tekrar) Ekonomik Faaliyetlerin
Sosyal ve Kültürel Etkileri
21.00 KİMYA-12 (Tekrar) Kimya Ve Elektrik -
Elektrotlar Ve
Elektrokimyasal Hücreler
21.30 DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK
BİLGİSİ-12 (Tekrar)
İslam Medeniyetinde
Öne Çıkan Eğitim Kurumları
22.00 DİNLER TARİHİ-12 (Tekrar) Dinler Tarihinin Tanımı,
Konusu ve Metodu
22.30 İSLAM KÜLTÜR VE
MEDENİYETİ-12 (Tekrar)
3. İslam Kültür ve
Medeniyetinin Kaynakları
23.00 KELAM-12 (Tekrar) Kelam İlminin İslami
İlimlerle İlişkisi
23.30 ELEKTRİK ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ 9 (Tekrar) Ölçme Uygulamaları-6

EBA TV LİSE 9 EKİM 2020

00.00 SAĞLIK HİZMETLERİ 10 (Tekrar) Vücudun Temel Yapısı-3
00.30 BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ-10 (Tekrar) Bilişim Etiği ve Bilgi Güvenliği-3
09.00 BİYOLOJİ-9 Canlıların Yapısında Bulunan
Temel Bileşikler-İnorganik Bileşikler
09.30 İNGİLİZCE-9 Studying Abroad- Workbook
10.00 BİYOLOJİ-10 Mitotik Evre
10.30 FELSEFE-10 Felsefi Düşüncenin Özellikleri
11.00 İNGİLİZCE-10 School Life -Workbook
11.30 BİYOLOJİ-11 Endokrin Bezler ve Salgıladıkları
Hormonlar-1
12.00 FELSEFE-11 Sokrates ve Sofistlerin Bilgi ve Ahlak
Anlayışları Platon ve Aristoteles'in Varlık,
Bilgi ve Değer Anlayışları
12.30 İNGİLİZCE-11 Future Jobs-Workbook
13.00 BİYOLOJİ-12 Nükleik Asitler ve Replikasyon
13.30 İNGİLİZCE-12 Preparation For University
Entrance Exam- Part 2
14.00 ARAPÇA-10 İslam Dünyası 1
14.30 MESLEKİ ARAPÇA-11 İmanın Hakikatı:
Kelimeler ve Kavramlar,
Okuma Parçası,Etkinlikler
15.00 MESLEKİ ARAPÇA-12 4 İlahiyat Kelime,
Kavramlar ve Alıştırmalar
15.30 MESLEKİ GELİŞİM ATÖLYESİ 9 Ahilik ve Meslek Etiği-3
16.00 SAĞLIK HİZMETLERİ 10 Muayene ve Müdahale Odaları-1
16.30 BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ-10 İç Donanım Birimleri-3
17.00 BİYOLOJİ-9 (Tekrar) Canlıların Yapısında Bulunan
Temel Bileşikler-İnorganik Bileşikler
17.30 İNGİLİZCE-9 (Tekrar) Studying Abroad- Workbook
18.00 BİYOLOJİ-10 (Tekrar) Mitotik Evre
18.30 FELSEFE-10 (Tekrar) Felsefi Düşüncenin Özellikleri
19.00 İNGİLİZCE-10 (Tekrar) School Life -Workbook
19.30 BİYOLOJİ-11 (Tekrar) Endokrin Bezler ve Salgıladıkları
Hormonlar-1
20.00 FELSEFE-11 (Tekrar) Sokrates ve Sofistlerin
Bilgi ve Ahlak Anlayışları
Platon ve Aristoteles'in Varlık,
Bilgi ve Değer Anlayışları
20.30 İNGİLİZCE-11 (Tekrar) Future Jobs-Workbook
21.00 BİYOLOJİ-12 (Tekrar) Nükleik Asitler ve Replikasyon
21.30 İNGİLİZCE-12 (Tekrar) Preparation For University
Entrance Exam- Part 2
22.00 ARAPÇA-10 (Tekrar) İslam Dünyası 1
22.30 MESLEKİ ARAPÇA-11 (Tekrar) İmanın Hakikatı:
Kelimeler ve Kavramlar,
Okuma Parçası,Etkinlikler
23.00 MESLEKİ ARAPÇA-12 (Tekrar) 4 İlahiyat Kelime,
Kavramlar ve Alıştırmalar
23.30 MESLEKİ GELİŞİM ATÖLYESİ 9 (Tekrar) Ahilik ve Meslek Etiği-3