Yozgat Boğazlıyan Şükran Ana İMKB Ortaokulunda Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni olan Salih Ulusoy, Atatürk ve laiklere çok ağır hakaret savurdu. Ulusoy, laik ve Kemalistlere, "deyyus", "kefere", "boynuzlu", "o. çocukları" ifadelerini içeren ifadeler kullandı.

Eşi Gülten Ulusoy Boğazlıyan AKP Kadın Kolları Başkanı olan küfürbaz öğretmen, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne şikayet edildi.

REZİL PAYLAŞIMLAR

İşte, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni Salih Ulusoy'un rezil paylaşımı: "Yerinizi bilin soysuzlar! Ermeni, Rum, Yahudi soysuzları! Laik, Kemalist ataputçu, putperest deyusları, dürzüleri, kefereleri! Laik, Kemalist ataputçu, putperest! Din, devlet, hükümet, Osmanlı düşmanı boynuzlu çapulcu. Ülkesini dışarıya şikayet eden, satan lanetli Lut kavminin soyu sopu belli olmayan soysuz beynemaz. Karaktersiz o çocukları."

Cumhurbaşkanı Erdoğan, O Müdürü Görevden Aldı Cumhurbaşkanı Erdoğan, O Müdürü Görevden Aldı

Salih Ulusoy'un bir diğer paylaşımı ise şöyle: "Ortaçağ'da yetişmişsen karadan gemiler yürütüp çağ açıp kapatıyorsun! Ortaçağ'da yetişmişsen sihalar ihalar yapıp yerli araba üretiyorsun! Fakat, çağdaş ve laiksen bir mezeye Kıbrıs'ı, 1 kg rakıya Musulu, Kerkük'ü verip leblebi yemeyi öğrenmek için 2 bin 500 liraya kitap alıp okuyorsun."


Kaynak:Ciddigazete