ATV'den yepyeni bir dizi izleyici ile buluşmak için gün sayıyor. ''Destan'' isimli dizinin konusu ve oyuncu kadrosu büyük merak uyandırdı.

Bozdağ Film imzalı ''Destan'' dizisinin ne zaman yayın hayatına gireceği henüz belli olmazken, afişi yayınlandı. Destan dizisinin yapım ve proje tasarımını Mehmet Bozdağ yapmakta, yönetmenliğini Emir Khalilzadeh üstlenmekte, senaryosunu Nehir Erdem ve Ayşe Ferda Eryılmaz kaleme almaktadır.

DESTAN OYUNCULARI

Kırık Hayatlar 5.Bölüm Fragmanı (27 Ağustos 2021) - Yeni Bölümde Neler Olacak? Kırık Hayatlar 5.Bölüm Fragmanı (27 Ağustos 2021) - Yeni Bölümde Neler Olacak?

Ebru Şahin, Selim Bayraktar, Edip Tepeli, Deniz Barut, Burak Tozkoparan, Burak Berkay Akgül, Ecem Sena Bayır, Esra Kılıç.

DESTAN KONUSU

Orta Asya'nın çetin bozkırlarında Gök Kağanı Korkut Han'ın yetim bıraktığı dillere destan savaşçı dağ kızı Akkız'la, yine Gök Sarayı'nda Korkut Han'ın öksüz bıraktığı Gök Tegini Batuga arasındaki destansı aşkı; bu iki garip kuşun sevdalarını kılıç, yüreklerini kalkan yaparak imkansızı başarmalarını konu alıyor.

Destan yakında ATV'de.